צג LCD עם SmartImage

  צג LCD עם SmartImage

  צג עתיר תכונות

  הצג של פיליפס, עם תכונות כגון SmartImage, SmartContrast, SmartControl ו-True Vision, מגביר את הפרודוקטיביות שלך. See all benefits

Videos

[trigger to render Video Gallery]

Images

צג LCD עם SmartImage

S-line, 17" / 43.2 ס"מ, 1280 x 1024 17S4SB/00 Find similar products

צג עתיר תכונות

לפרודוקטיביות מוגברת

 • הגדרות מראש של SmartImage, לייעול הגדרות תמונה בקלות

  הגדרות מראש של SmartImage, לייעול הגדרות תמונה בקלות

  SmartImage היא טכנולוגיה בלעדית משוכללת של פיליפס, המנתחת את התוכן המוצג על המסך ומעניקה לך ביצועי תצוגה ממוטבים. ממשק זה, ידידותי למשתמש, מאפשר לך לבחור מצבים שונים, כגון Office, תמונה, סרט, משחק, חיסכון וכד', שיתאים ליישום שבשימוש. SmartImage ממטבת באופן דינמי, בהתאם לבחירה, את הניגודיות, את רווית הצבע ואת החדות של תמונות וסרטונים, לקבלת ביצועי תצוגה אולטימטיביים. מצב החיסכון מאפשר לך חיסכון משמעותי בחשמל. הכול בזמן אמת, תוך לחיצה על לחצן יחיד!

 • SmartContrast מעניק פרטים משופרים בשחור עשיר

  SmartContrast מעניק פרטים משופרים בשחור עשיר

  SmartContrast היא טכנולוגיה מבית פיליפס, המנתחת את התוכן המוצג, מתאימה את הצבעים באופן אוטומטי ובודקת את עוצמת התאורה האחורית כדי לשפר באופן דינמי את הניגודיות - לקבלת התמונות הדיגיטליות וסרטוני הווידיאו הדיגיטליים הטובים ביותר, או לשימוש במשחקים שבהם מוצגים גוונים כהים. אם בוחרים במצב חסכוני, הניגודיות מכווננת והתאורה האחורית מותאמת במדויק כדי לקבל את התצוגה שהיא בדיוק הנכונה ליישומי המשרד היומיומיים וכדי להשיג צריכת חשמל נמוכה.

 • TrueVision מבטיחה תמונות באיכות מעבדה

  TrueVision מבטיחה תמונות באיכות מעבדה

  TrueVision היא טכנולוגיה קניינית של פיליפס, העושה שימוש באלגוריתם מתקדם לצורך בדיקה ויישור של תצוגת הצג, המעניקה לך את ביצועי התצוגה האולטימטיביים שהם פי 4 יותר מחמירים מדרישות Windows sRGB. רק פיליפס מבטיחה שכל צג וצג, היוצא מהמפעל, מכוונן היטב מול מעבד זה, כך שאתה תקבל איכות תמונות וצבע עקבית.

 • SmartPower: עד 50% חיסכון בחשמל

  SmartPower היא טכנולוגיה חכמה מלאכותית, המנתחת באופן דינמי את תוכן התמונה על המסך כדי להשיג חיסכון בחשמל. באמצעות המערכת, ניתן לשלוט באופן אוטומטי על עוצמת התאורה האחורית ולהגדירה מראש, כדי לצמצם את צריכת החשמל בעד 50% - דבר החוסך בצורה משמעותית בעלויות החשמל.

 • SmartControl לכוונון ביצועים בקלות

  תוכנת מחשב לביצועים והגדרות לכוונון עדין של התצוגה. פיליפס מציעה למשתמשים שתי אפשרויות לכוונון הגדרות התצוגה. ניווט בתפריט מרובה הרמות "תצוגה על המסך", באמצעות לחצנים שעל התצוגה עצמה, או שימוש בתוכנת SmartControl של פיליפס, כדי לכוונן בקלות את ההגדרות השונות של התצוגה בדרך הרגילה.

 • בית נטול PVC-BFR

  מארז צג זה מבית פיליפס נטול חומר מעכב בעירה על בסיס תרכובות ברום ופולי-ויניל כלוריד (נטול PVC-BFR)

 • 100% מאריזתו ניתנים למיחזור

  "פיליפס מחויבת להשתמש בחומרים בני קיימא, ידידותיים לסביבה, בכל מגוון הצגים שלה. כל חלקי הגוף מפלסטיק, חלקי המתכת של התושבת וחומרי האריזה הם חומרים מתמחזרים ב-100%. בדגמים נבחרים, אנו משתמשים בעד 65% חומרי פלסטיק ממוחזרים. דבקות קפדנית בתקני RoHS (הגבלת חומרים מסוכנים) מבטיחה הפחתה משמעותית ואף ביטול של השימוש בחומרים רעילים, כגון עופרת. תכולת הכספית בצגים בעלי תאורת CCFL אחורית הופחתה באופן משמעותי ובוטלה לחלוטין בצגים בעלי תאורת LED אחורית. כדי לקרוא עוד, בקר באתר פיליפס בכתובת http://www.asimpleswitch.com/global/

See all Specifications

Recently viewed products

You might be interested in