צג LCD, תאורת LED אחורית

  צג LCD, תאורת LED אחורית

  תוכל ליהנות מתמונת LED נהדרות, עם צבעים חיים

  תיהנה מתמונות LED חיות בזכות צג זה בעל עיצוב מושך וחלק. מצויד ברמקולי סטריאו וב-SmartControl lite – בחירה נהדרת ממש! See all benefits

Videos

[trigger to render Video Gallery]

Images

צג LCD, תאורת LED אחורית

סדרה V, 20 (ניתן לראות 19.5" / 49.5 ס"מ) 200V4LAB/00 Find similar products

תוכל ליהנות מתמונת LED נהדרות, עם צבעים חיים

עם רמקולי סטריאו

 • SmartContrast לקבלת פרטים בשחור עשיר

  SmartContrast לקבלת פרטים בשחור עשיר

  SmartContrast היא טכנולוגיה מבית פיליפס, המנתחת את התוכן המוצג, מתאימה את הצבעים באופן אוטומטי ובודקת את עוצמת התאורה האחורית כדי לשפר באופן דינמי את הניגודיות - לקבלת התמונות הדיגיטליות וסרטוני הווידיאו הדיגיטליים הטובים ביותר, או לשימוש במשחקים שבהם מוצגים גוונים כהים. אם בוחרים במצב חסכוני, הניגודיות מכווננת והתאורה האחורית מותאמת במדויק כדי לקבל את התצוגה שהיא בדיוק הנכונה ליישומי המשרד היומיומיים וכדי להשיג צריכת חשמל נמוכה.

 • טכנולוגיית LED לקבלת צבעים חיים

  LED-ים הם התקנים במצב צבירה מוצק, המאירים מהר יותר בבהירות יציבה ומלאה וכך חוסכים את הזמן מההדלקה ועד להשגת בהירות מלאה. ה-LED-ים נטולי כספית, דבר המבטיח תהליך השלכה ומחזור ידידותי לסביבה. ה-LED-ים מאפשרים בקרת עמעום טובה יותר; התוצאה היא יחס ניגודיות גבוה במיוחד. הודות לבהירות עקבית על פני כל המסך, ה-LED-ים מעניקים גם שכפול צבעים מעולה.

 • צליל רב-עוצמה בזכות רמקולי RMS 2x2 ואט

  תוכל ליהנות כעת מיישומי המולטימדיה והחברתיים שלך, עם צליל סטריאו. רמקולים מובנים אלו אינם מספקים רק צליל נהדר, הם גם עוזרים לך להיפטר מבלגן החוטים החיצוני ולחסוך במקום יקר על שולחן העבודה.

 • ביצועי צג קלים, המתואמים עם SmartControl Lite

  SmartControl Lite הוא סמל הדור החדש של תלת-ממד והוא מבוסס על תוכנת בקרה של צגים עם ממשק גרפי למשתמש (GUI). הוא עוזר למשתמש לכוונן בצורה מדויקת, בעזרת העכבר, את מרבית הפרמטרים של הצג, כגון צבע, בהירות, כיול מסך, מולטי-מדיה, ניהול קוד מזהה וכד'.

 • צג נטל כספית, ידידותי לסביבה

  הצגים של פיליפס, בעלי תאורת LED אחורית, נטולי כספית – אחד החומרים הטבעיים הרעילים ביותר, הפוגעים בבני אדם ובחיות. דבר זה מפחית את השפעת הצג על הסביבה לכל אורך מחזור החיים שלו, מייצורו ועד לגריטתו.

 • Energy Star למען נצילות אנרגיה גבוהה וצריכת חשמל נמוכה

  Energy Star הוא שם התוכנית לנצילות אנרגיה שנהגתה על ידי המשרד לאיכות הסביבה האמריקאי; התוכנית אומצה גם על ידי מדינות נוספות רבות. תעודת Energy Star מבטיחה לך שקנית מוצר העומד בתקנים העדכניים ביותר של נצילות חשמל והפועל תוך נצילות חשמל מקסימלית בכל רמות ההפעלה. הצגים החדשים של פיליפס נושאים את האישור התואם למפרט Energy Star 5.0, כשהם עומדים בדרישותיו או אף עולים עליהן. לדוגמה, Energy Star 5 מחייב צריכת חשמל של פחות מ-1 ואט במצב שינה ואילו הצגים של פיליפס צורכים פחות מ-0.5 ואט. פרטים נוספים ניתן למוצא באתר www.energystar.gov

See all Specifications

Recently viewed products

You might be interested in