צג LCD עם תאורת LED אחורית

  צג LCD עם תאורת LED אחורית

  תוכל ליהנות מתמונת LED נהדרות, עם צבעים חיים

  צג אטרקטיבי ודק זה הוא תענוג לעיניים. תכונות הכרחיות, כמו SmartContrast המבטיחה תמונות זוהרות עשירות, הופכות את הצג לבחירה נהדרת! See all benefits

Videos

[trigger to render Video Gallery]

Images

צג LCD עם תאורת LED אחורית

סדרהV, 20 אינץ' / 50.8 ס"מ 206V3LSB/25 Find similar products

תוכל ליהנות מתמונת LED נהדרות, עם צבעים חיים

 • יחס SmartContrast 10000000:1 להשגת עושר בל יאמן של פרטים בשחור.

  יחס SmartContrast 10000000:1 להשגת עושר בל יאמן של פרטים בשחור.

  אתה מעוניין שצג ה-LCD השטוח שלך יציג את הניגודיות הגבוהה ביותר ואת התמונות המרשימות ביותר. תהליך הווידיאו המתקדם של פיליפס, ביחד עם טכנולוגיה ייחודית של עמעום חזק ביותר ועם הגברת התאורה האחורית, יוצר לתמונות מרשימות. SmartContrast תגביר את הניגודיות עם רמת שחור מעולה ועם הפקה מדויקת של צללים וצבעים כהים. היא מעניקה תמונה בהירה, כמו בחיים, עם ניגודיות גבוהה ועם צבעים חיים.

 • טכנולוגיית LED לקבלת צבעים טבעיים

  LED-ים הם התקנים במצב צבירה מוצק, המאירים מהר יותר בבהירות יציבה ומלאה וכך חוסכים את הזמן מההדלקה ועד להשגת בהירות מלאה. ה-LED-ים נטולי כספית, דבר המבטיח תהליך השלכה ומחזור ידידותי לסביבה. ה-LED-ים מאפשרים בקרת עמעום טובה יותר; התוצאה היא יחס ניגודיות גבוה במיוחד. הודות לבהירות עקבית על פני כל המסך, ה-LED-ים מעניקים גם שכפול צבעים מעולה.

 • ביצועי צג קלים, המתואמים עם SmartControl Lite

  SmartControl Lite הוא סמל הדור החדש של תלת-ממד והוא מבוסס על תוכנת בקרה של צגים עם ממשק גרפי למשתמש (GUI). הוא עוזר למשתמש לכוונן בצורה מדויקת, בעזרת העכבר, את מרבית הפרמטרים של הצג, כגון צבע, בהירות, כיול מסך, מולטי-מדיה, ניהול קוד מזהה וכד'.

 • צג נטל כספית, ידידותי לסביבה

  הצגים של פיליפס, בעלי תאורת LED אחורית, נטולי כספית – אחד החומרים הטבעיים הרעילים ביותר, הפוגעים בבני אדם ובחיות. היעדרותה מבטיחה צג ידידותי לסביבה לכל אורך מחזור החיים שלו, מרגע הייצור ועד לגריטתו.

 • Energy Star למען נצילות אנרגיה גבוהה וצריכת חשמל נמוכה

  Energy Star הוא שם התוכנית לנצילות אנרגיה שנהגתה על ידי המשרד לאיכות הסביבה האמריקאי; התוכנית אומצה גם על ידי מדינות נוספות רבות. תעודת Energy Star מבטיחה לך שקנית מוצר העומד בתקנים העדכניים ביותר של נצילות חשמל והפועל תוך נצילות חשמל מקסימלית בכל רמות ההפעלה. הצגים החדשים של פיליפס נושאים את האישור התואם למפרט Energy Star 5.0, כשהם עומדים בדרישותיו או אף עולים עליהן. לדוגמה, Energy Star 5 מחייב צריכת חשמל של פחות מ-1 ואט במצב שינה ואילו הצגים של פיליפס צורכים פחות מ-0.5 ואט. פרטים נוספים ניתן למוצא באתר www.energystar.gov

See all Specifications

Recently viewed products

You might be interested in