צג LCD עם תאורת LED אחורית

  צג LCD עם תאורת LED אחורית

  צג ה-PowerSensor החדשני חוסך בחשבונות החשמל

  הצג Business Line 221B3 LED מבית פיליפס, הידידותי לסביבה ובעל אישור הזהב EPEAT, עם PowerSensor חכם, מזהה את הנוכחות ומתאים את תצרוכת החשמל כדי לחסוך עד 80% מחשבונות החשמל! See all benefits

Videos

[trigger to render Video Gallery]

Images

Brilliance צג LCD עם תאורת LED אחורית

סדרה B, 21.5 אינץ' / 54.6 ס"מ 221B3LPCB/02 Find similar products

צג ה-PowerSensor החדשני חוסך בחשבונות החשמל

 • PowerSensor מבטיח עלויות תפעול נמוכות על ידי חיסכון בחשמל

  PowerSensor מבטיח עלויות תפעול נמוכות על ידי חיסכון בחשמל

  PowerSensor הוא "חיישן אנשים" מובנה, המשדר וקולט אותות אינפרא-אדום לא מזיקים כדי לקבוע אם המשתמש נוכח; כאשר המשתמש מתרחק משולחן העבודה, PowerSensor מקטין באופן אוטומטי את בהירות הצג וכך מקטין גם את עלויות החשמל בכ-80 אחוז ובמקביל מאריך את חיי השירות של הצג.

 • SmartImage: חוויית תצוגה ממוטבת, ידידותית למשתמש

  SmartImage: חוויית תצוגה ממוטבת, ידידותית למשתמש

  SmartImage היא טכנולוגיה בלעדית משוכללת של פיליפס, המנתחת את התוכן המוצג על המסך ומעניקה לך ביצועי תצוגה ממוטבים. ממשק זה, ידידותי למשתמש, מאפשר לך לבחור מצבים שונים, כגון Office, תמונה, בידור, חיסכון וכד', שיתאים ליישום שבשימוש. על פי הבחירה, SmartImage ממטבת באופן דינמי את הניגודיות, את רווית הצבע ואת החדות של תמונות וסרטונים, לקבלת ביצועי תצוגה אולטימטיביים. מצב החיסכון מאפשר לך חיסכון משמעותי בחשמל. הכול בזמן אמת, תוך לחיצה על לחצן יחיד!

 • בקרי מגע SmartTouch אופנתיים

  בקרי מגע SmartTouch אופנתיים

  בקרי המגע SmartTouch הם סמלים חכמים, רגישים למגע, המחליפים את הלחצנים הבולטים. בתגובה למגע הקל ביותר, בקרי ה-SmartTouch מפעילים את הצג או מבהירים ומחדדים את התצוגה באמצעות SmartImage Lite. כאשר הם מופעלים, סמלי ה-SmartTouch זוהרים כדי לציין שהפקודות שלך בוצעו.

 • טכנולוגיית LED מבטיחה קבלת צבעים טבעיים

  LED-ים הם התקנים במצב צבירה מוצק, המאירים מהר יותר בבהירות יציבה ומלאה וכך חוסכים את הזמן מההדלקה ועד להשגת בהירות מלאה. ה-LED-ים נטולי כספית, דבר המבטיח תהליך השלכה ומחזור ידידותי לסביבה. ה-LED-ים מאפשרים בקרת עמעום טובה יותר; התוצאה היא יחס ניגודיות גבוה במיוחד. הודות לבהירות עקבית על פני כל המסך, ה-LED-ים מעניקים גם שכפול צבעים מעולה.

 • צג נטל כספית, ידידותי לסביבה

  הצגים של פיליפס, בעלי תאורת LED אחורית, נטולי כספית – אחד החומרים הטבעיים הרעילים ביותר, הפוגעים בבני אדם ובחיות. דבר זה מפחית את השפעת הצג על הסביבה לכל אורך מחזור החיים שלו, מייצורו ועד לגריטתו.

 • 100% חיסכון בחשמל באמצעות מתג "אפס ואט" (ZeroWatt)

  בהתאם למחויבותה של פיליפס ל-Sense and Simplicity, אנו מאפשרים לך לקבל החלטה אחראית ולכבות את הצג שלך בכל רגע נתון. נגיעה אחת בלחצן ההפעלה/כיבוי, הממוקם בנוחיות מאחורי הצג, מורידה את תצרוכת החשמל של הצג לאפס. במצב כבוי, הצג מנותק לחלוטין מאספקת זרם חילופין (ז"ח) ועל כן מצמצם עוד יותר את טביעת הפחמן.

 • EPEAT Gold מבטיח פגיעה קלה יותר בסביבה

  הצגים מבית פיליפס, הנושאים תעודת EPEAT GOLD, מבטיחים הגנה על בריאות האדם ועל הסביבה והם יעילים מאוד מבחינת נצילות אנרגיה, תוך הבטחת שיעורי פליטה נמוכים של גזי חממה המשנים את פי האקלים. תוכנית EPEAT מסייעת לקניינים להעריך, להשוות ולבחור צגים על סמך 51 הקריטריונים הסביבתיים הנתמכים על ידי US EPA. תעודת GOLD מבטיחה שלפחות 30% מהפלסטיק שבשימוש הוא שרף לאחר שימוש, דבר המבטיח את הפחתת השימוש בחומרים רעילים ומסוכנים. EPEAT Gold תקף רק כאשר פיליפס רושמת את המוצר. אנא בקר באתר www.epeat.net לבדיקת מצב הרישום במדינתך.

 • USB Hub עם 2 יציאות, לחיבורים בקלות

  המפצל USB Hub מאפשר למשתמש לחבר בנוחות את התקעים ולהפעיל מכשירי מולטימדיה, כגון התקני זיכרון USB, מצלמה, HDD נייד, מצלמת אינטרנט, מחשב כף יד (PDA), מדפסת והתקנים רבים אחרים בעלי חיבור USB פנוי. המפצל USB 2.0 Hub, הממוקם בנוחיות על הצג, מאפשר העברת אותות USB 2.0 אל המחשב. שים לב שייתכן כי יהיה צורך להפעיל בנפרד התקנים רבים, כגון מצלמות וכונן קשיח HDD, מכיוון שדרישות החשמל שלהם גבוהות יותר מאלו שהמפצל USB Hub של הצג יכול לספק.

 • רמקולים מובנים לקבלת שמע ללא בלגן על שולחן העבודה.

  זוג רמקולי סטריאו מובנים בתוך הצג. הרמקול יכול להיות מסוג front firing נראה, down firing בלתי נראה, top firing, rear firing וכד', בהתאם לדגם ולעיצוב.

 • כוונון גובה עד 110 מ"מ לתנוחת ישיבה אידיאלית

  הבסיס הארגונומי Super Ergo הוא בסיס הצג של פיליפס "הידידותי לאנשים", שלא רק ניתן להטות או לסובב, אלא גם ניתן לכוונן את הגובה שלו והוא מסתובב ב-90 מעלות, כך שכל משתמש יכול לכוונן את הצג לפי העדפתו האישית, להבטחת נוחות צפייה ויעילות מרביות.

See all Specifications
 • EPEAT Gold תקף רק כאשר פיליפס רושמת את המוצר. אנא בקר באתר www.epeat.net לבדיקת מצב הרישום במדינתך.

Recently viewed products

You might be interested in