צג LCD עם תאורת LED אחורית

  פשטות עם צג USB

  השתחרר בזכות צג ה-USB החדש מבית פיליפס. יציאות USB 2.0 במחשב הנייד שלך מספקות וידיאו דיגיטלי וכוח לצג שלך, באמצעות חיבור כבל יחיד! See all benefits

Videos

[trigger to render Video Gallery]

Images

צג LCD עם תאורת LED אחורית

S-line, 21.5 אינץ' / 54.6 ס"מ, צג USB 221S3UCB/00 Find similar products

פשטות עם צג USB

כבל USB יחיד מעניק לך כוח ווידיאו

 • נדלק מיידית, הודות לטכנולוגיית LED

  LED-ים הם התקנים במצב צבירה מוצק, המאירים מהר יותר בבהירות יציבה ומלאה וכך חוסכים את הזמן מההדלקה ועד להשגת בהירות מלאה. ה-LED-ים נטולי כספית, דבר המבטיח תהליך השלכה ומחזור ידידותי לסביבה. ה-LED-ים מאפשרים בקרת עמעום טובה יותר; התוצאה היא יחס ניגודיות גבוה במיוחד. הודות לבהירות עקבית על פני כל המסך, ה-LED-ים מעניקים גם שכפול צבעים מעולה.

 • חיבור USB 2.0 יחיד במחשב נישא, לחשמל ולווידיאו

  צג ה-USB של פיליפס מסוגל להציג תמונות ולקבל אספקת חשמל ישירות מיציאות ה-USB של המחשב הנישא שלך, באמצעות כבל USB בודד. אין צורך בכבלי חשמל או וידיאו נוספים והתוצאה היא חיבור יחיד, דרך כבל בודד, עם תצרוכת חשמל נמוכה במיוחד בין המחשב הנישא שלך לבין הצג.

 • תצרוכת חשמל נמוכה במיוחד

  צג ה-USB משתמש בתאורת LED אחורית בעלת תצרוכת חשמל נמוכה במיוחד – דבר המאפשר לקבל אספקת חשמל פשוט מיציאות ה-USB של המחשב הנישא שלך. הוא צורך כ-9 ואט והתוצאה היא תצרוכת חשמל הנמוכה בכ-50% מאשר של צג סטנדרטי שווה ערך.

 • כוונון גובה עד 70 מ"מ לתנוחת ישיבה אידיאלית

  הבסיס הארגונומי Compact Ergoהוא בסיס הצג מבית פיליפס "הידידותי לאנשים", שאפשר להטות, לסובב ולכוונן את גובהו כך שכל משתמש יוכל להעמיד את הצג באופן שיבטיח נוחות צפייה ויעילות מרביות.

 • צג נטל כספית, ידידותי לסביבה

  הצגים של פיליפס, בעלי תאורת LED אחורית, נטולי כספית – אחד החומרים הטבעיים הרעילים ביותר, הפוגעים בבני אדם ובחיות. היעדרותה מבטיחה צג ידידותי לסביבה לכל אורך מחזור החיים שלו, מרגע הייצור ועד לגריטתו.

 • כוונן הטיה וסיבוב לזווית צפייה אידיאלית

  הטיית המסך וסיבובו נעשים על ידי מנגנון המובנה אל תוך הבסיס, והמאפשר לצג להסתובב וליטות קדימה או אחורה.

See all Specifications
 • במקרים נדירים, אם ב-2 יציאות ה-USB של המחשב הנישא שלך לא יהיה מספיק כוח לצג, תצטרך לרכוש מתאם DC אופציונלי.

Recently viewed products

You might be interested in