צג LCD עם תאורת LED אחורית

  צג LCD עם תאורת LED אחורית

  תכונות חיוניות, ביצועים יעילים

  הצג PowerSensor AH-IPS מבית פיליפס, בעל מארז ש-25% ממנו עשויים מחומרים ממוחזרים והוא נטול PVC/BFR, אידיאלי לפרודוקטיביות ידידותית לסביבה See all benefits

Videos

[trigger to render Video Gallery]

Images

צג LCD עם תאורת LED אחורית

סדרה S, 22 (ניתן לראות 21.5" / 54.6 ס"מ), HD מלא (1, 920 x 1, 080) 221S6QMB/00 Find similar products

תכונות חיוניות, ביצועים יעילים

לתפוקה מרבית

 • צג AH-IPS מעניק תמונות נהדרות עם צבעים חיים.

  צג AH-IPS מעניק תמונות נהדרות עם צבעים חיים.

  הצג האחרון של Philips משתמש בפנלים AH-IPS מתקדמים המספקים הפקת צבע, זמן תגובה וצריכת חשמל מעולים. שלא כפנלים TN רגילים, פנלים AH-IPS מציגים צבעים עקביים גם בזווית צפייה רחבה של 178 מעלות וגם במצב ציר. עם ביצועים מעולים, AH-IPS מתאים במיוחד לאפליקציות הדורשות דיוק צבע ובהירות עקבית בכל עת, לדוגמה, שיפור אפליקציות גרפיות וגלישה באינטרנט.

 • פחות עייפות לעיניים הודות לטכנולוגיית Flicker-Free (ללא הבהוב)

  פחות עייפות לעיניים הודות לטכנולוגיית Flicker-Free (ללא הבהוב)

  עקב האופן שבו מבוקרת הבהירות במסכים בעלי תאורת LED אחורית, משתמשים אחדים חווים הבהובים במסכים שלהם והדבר גורם לעייפות בעיניים. טכנולוגיית Flicker-Free של פיליפס מיישמת פתרון חדש לוויסות הבהירות ולצמצום ההבהוב וכך גורמת לצפייה נוחה יותר.

 • הגדרות מראש של SmartImage, לייעול הגדרות תמונה בקלות

  הגדרות מראש של SmartImage, לייעול הגדרות תמונה בקלות

  SmartImage היא טכנולוגיה בלעדית משוכללת של פיליפס, המנתחת את התוכן המוצג על המסך ומעניקה לך ביצועי תצוגה ממוטבים. ממשק זה, ידידותי למשתמש, מאפשר לך לבחור מצבים שונים, כגון Office, תמונה, סרט, משחק, חיסכון וכד', שיתאים ליישום שבשימוש. SmartImage ממטבת באופן דינמי, בהתאם לבחירה, את הניגודיות, את רווית הצבע ואת החדות של תמונות וסרטונים, לקבלת ביצועי תצוגה אולטימטיביים. מצב החיסכון מאפשר לך חיסכון משמעותי בחשמל. הכול בזמן אמת, תוך לחיצה על לחצן יחיד!

 • SmartContrast מעניק פרטים משופרים בשחור עשיר

  SmartContrast מעניק פרטים משופרים בשחור עשיר

  SmartContrast היא טכנולוגיה מבית פיליפס, המנתחת את התוכן המוצג, מתאימה את הצבעים באופן אוטומטי ובודקת את עוצמת התאורה האחורית כדי לשפר באופן דינמי את הניגודיות - לקבלת התמונות הדיגיטליות וסרטוני הווידיאו הדיגיטליים הטובים ביותר, או לשימוש במשחקים שבהם מוצגים גוונים כהים. אם בוחרים במצב חסכוני, הניגודיות מכווננת והתאורה האחורית מותאמת במדויק כדי לקבל את התצוגה שהיא בדיוק הנכונה ליישומי המשרד היומיומיים וכדי להשיג צריכת חשמל נמוכה.

 • SmartErgoBase מאפשר כוונונים ארגונומיים ידידותיים לאדם

  SmartErgoBase מאפשר כוונונים ארגונומיים ידידותיים לאדם

  SmartErgoBase הוא בסיס לצג, המספק נוחות תצוגה ארגונומית וניהול כבלים. כוונוני הגובה, הסיבוב על ציר, ההטיה וזווית הסיבוב של הבסיס, הידידותיים לאדם, מציבים את הצג בנוחות תנוחה מרבית, שיכולה להקל על הלחץ הפיזי אחרי יום עבודה ערוך; ניהול הכבלים מפחית את בלגן הכבלים ומשאיר את משטח העבודה מסודר ומקצועי.

 • רמקולים סטריאו מובנים למולטימדיה

  זוג רמקולי סטריאו באיכות גבוהה מובנים בתוך הצג. זוג רמקולי סטריאו באיכות גבוהה מובנים בתוך הצג. הרמקול יכול להיות מסוג front firing נראה, down firing בלתי נראה, top firing, rear firing וכד', בהתאם לדגם ולעיצוב.

 • גובה נמוך בין המסגרת לשולחן להבטחת נוחות קריאה מרבית

  הודות לבסיס המתקדם שלו, SmartErgoBase, ניתן להנמיך את הצג מבית פיליפס עד גובה שולחן העבודה כמעט וכך מתקבלת זווית צפייה נוחה. גובה נמוך בין המסגרת לשולחן הוא הפתרון המושלם, אם כשאתה עובד במחשב, אתה מרכיב משקפיים עם עדשות דו-מוקדיות, תלת-מוקדיות או רב-מוקדיות. בנוסף, הוא מאפשר למשתמשים שגובהם שונה באופן משמעותי להשתמש בצג לפי הגדרות זווית וגובה מותאמות להם וכך להפחית עייפות ולחץ.

 • 25% חומר ממוחזר עם EPEAT Gold

  הצגים מבית פיליפס, הנושאים תעודת EPEAT GOLD, מבטיחים הגנה על בריאות האדם ועל הסביבה והם יעילים מאוד מבחינת נצילות אנרגיה, תוך הבטחת שיעורי פליטה נמוכים של גזי חממה המשנים את פי האקלים. תוכנית EPEAT מסייעת לקניינים להעריך, להשוות ולבחור צגים על סמך 51 הקריטריונים הסביבתיים הנתמכים על ידי US EPA. תעודת GOLD מבטיחה שלפחות 30% מהפלסטיק שבשימוש הוא שרף לאחר שימוש, דבר המבטיח את הפחתת השימוש בחומרים רעילים ומסוכנים. EPEAT Gold תקף רק כאשר פיליפס רושמת את המוצר. אנא בקר באתר www.epeat.net לבדיקת מצב הרישום במדינתך.

 • SmartPower: עד 50% חיסכון בחשמל

  SmartPower היא טכנולוגיה חכמה מלאכותית, המנתחת באופן דינמי את תוכן התמונה על המסך כדי להשיג חיסכון בחשמל. באמצעות המערכת, ניתן לשלוט באופן אוטומטי על עוצמת התאורה האחורית ולהגדירה מראש, כדי לצמצם את צריכת החשמל בעד 50% - דבר החוסך בצורה משמעותית בעלויות החשמל.

See all Specifications
 • המילה / הסימן המסחרי "AH-IPS" ופטנטים הקשורים לטכנולוגיות שייכים לבעליהם בהתאמה.
 • EPEAT Gold תקף רק כאשר פיליפס רושמת את המוצר. אנא בקר באתר www.epeat.net לבדיקת מצב הרישום במדינתך.
 • זמן תגובה חכם הוא הערך האופטימלי מבדיקות GtG או מבדיקות GtG (BW).

Recently viewed products

You might be interested in