צג LCD עם תאורת LED אחורית

  תכונות חיוניות, ביצועים יעילים

  צג ה-AH-IPS מבית פיליפס, בעל מארז ש-25% ממנו עשויים מחומרים ממוחזרים והוא נטול PVC ו-BFR, אידיאלי לפרודוקטיביות ידידותית לסביבה See all benefits

Videos

[trigger to render Video Gallery]

Images

צג LCD עם תאורת LED אחורית

סדרה S, 22 (ניתן לראות 21.5" / 54.6 ס"מ), HD מלא (1, 920 x 1, 080) 221S6QSB/00 Find similar products

תכונות חיוניות, ביצועים יעילים

לתפוקה מרבית

 • צג AH-IPS מעניק תמונות נפלאות עם זוויות צפייה רחבות

  צג AH-IPS מעניק תמונות נפלאות עם זוויות צפייה רחבות

  צגי AH-IPS משתמשים בטכנולוגיה מתקדמת, המעניקה לך זוויות צפייה רחבות במיוחד של 178/178 מעלות ובכך היא מאפשרת צפייה בתצוגה כמעט מכל זווית. שלא כפנלים TN רגילים, תצוגות AH-IPS מעניקות לך תמונות חדות במיוחד, עם תמונות חיות; כך הן אידיאליות לא רק לתמונות, לסרטים ולעיון באינטרנט, אלא גם ליישומים מקצועיים המחייבים דיוק צבע ובהירות עקבית בכל עת.

 • פחות עייפות לעיניים הודות לטכנולוגיית Flicker-Free (ללא הבהוב)

  פחות עייפות לעיניים הודות לטכנולוגיית Flicker-Free (ללא הבהוב)

  עקב האופן שבו מבוקרת הבהירות במסכים בעלי תאורת LED אחורית, משתמשים אחדים חווים הבהובים במסכים שלהם והדבר גורם לעייפות בעיניים. טכנולוגיית Flicker-Free של פיליפס מיישמת פתרון חדש לוויסות הבהירות ולצמצום ההבהוב וכך גורמת לצפייה נוחה יותר.

 • הגדרות מראש של SmartImage, לייעול הגדרות תמונה בקלות

  הגדרות מראש של SmartImage, לייעול הגדרות תמונה בקלות

  SmartImage היא טכנולוגיה בלעדית משוכללת של פיליפס, המנתחת את התוכן המוצג על המסך ומעניקה לך ביצועי תצוגה ממוטבים. ממשק זה, ידידותי למשתמש, מאפשר לך לבחור מצבים שונים, כגון Office, תמונה, סרט, משחק, חיסכון וכד', שיתאים ליישום שבשימוש. SmartImage ממטבת באופן דינמי, בהתאם לבחירה, את הניגודיות, את רווית הצבע ואת החדות של תמונות וסרטונים, לקבלת ביצועי תצוגה אולטימטיביים. מצב החיסכון מאפשר לך חיסכון משמעותי בחשמל. הכול בזמן אמת, תוך לחיצה על לחצן יחיד!

 • SmartContrast מעניק פרטים משופרים בשחור עשיר

  SmartContrast מעניק פרטים משופרים בשחור עשיר

  SmartContrast היא טכנולוגיה מבית פיליפס, המנתחת את התוכן המוצג, מתאימה את הצבעים באופן אוטומטי ובודקת את עוצמת התאורה האחורית כדי לשפר באופן דינמי את הניגודיות - לקבלת התמונות הדיגיטליות וסרטוני הווידיאו הדיגיטליים הטובים ביותר, או לשימוש במשחקים שבהם מוצגים גוונים כהים. אם בוחרים במצב חסכוני, הניגודיות מכווננת והתאורה האחורית מותאמת במדויק כדי לקבל את התצוגה שהיא בדיוק הנכונה ליישומי המשרד היומיומיים וכדי להשיג צריכת חשמל נמוכה.

 • SmartControl לכוונון ביצועים בקלות

  תוכנת מחשב לביצועים והגדרות לכוונון עדין של התצוגה. פיליפס מציעה למשתמשים שתי אפשרויות לכוונון הגדרות התצוגה. ניווט בתפריט מרובה הרמות "תצוגה על המסך", באמצעות לחצנים שעל התצוגה עצמה, או שימוש בתוכנת SmartControl של פיליפס, כדי לכוונן בקלות את ההגדרות השונות של התצוגה בדרך הרגילה.

 • 25% חומר ממוחזר עם EPEAT Gold

  הצגים מבית פיליפס, הנושאים תעודת EPEAT GOLD, מבטיחים הגנה על בריאות האדם ועל הסביבה והם יעילים מאוד מבחינת נצילות אנרגיה, תוך הבטחת שיעורי פליטה נמוכים של גזי חממה המשנים את פי האקלים. תוכנית EPEAT מסייעת לקניינים להעריך, להשוות ולבחור צגים על סמך 51 הקריטריונים הסביבתיים הנתמכים על ידי US EPA. תעודת GOLD מבטיחה שלפחות 30% מהפלסטיק שבשימוש הוא שרף לאחר שימוש, דבר המבטיח את הפחתת השימוש בחומרים רעילים ומסוכנים. EPEAT Gold תקף רק כאשר פיליפס רושמת את המוצר. אנא בקר באתר www.epeat.net לבדיקת מצב הרישום במדינתך.

 • SmartPower: עד 50% חיסכון בחשמל

  SmartPower היא טכנולוגיה חכמה מלאכותית, המנתחת באופן דינמי את תוכן התמונה על המסך כדי להשיג חיסכון בחשמל. באמצעות המערכת, ניתן לשלוט באופן אוטומטי על עוצמת התאורה האחורית ולהגדירה מראש, כדי לצמצם את צריכת החשמל בעד 50% - דבר החוסך בצורה משמעותית בעלויות החשמל.

 • תכולת כספית אפס

  הצגים של פיליפס, בעלי תאורת LED אחורית, נטולי כספית – אחד החומרים הטבעיים הרעילים ביותר, הפוגעים בבני אדם ובחיות. דבר זה מפחית את השפעת הצג על הסביבה לכל אורך מחזור החיים שלו, מייצורו ועד לגריטתו.

 • בית נטול PVC-BFR

  מארז צג זה מבית פיליפס נטול חומר מעכב בעירה על בסיס תרכובות ברום ופולי-ויניל כלוריד (נטול PVC-BFR)

See all Specifications
 • המילה / הסימן המסחרי "AH-IPS" ופטנטים הקשורים לטכנולוגיות שייכים לבעליהם בהתאמה.
 • EPEAT Gold תקף רק כאשר פיליפס רושמת את המוצר. אנא בקר באתר www.epeat.net לבדיקת מצב הרישום במדינתך.
 • זמן תגובה חכם הוא הערך האופטימלי מבדיקות GtG או מבדיקות GtG (BW).

Recently viewed products

You might be interested in