צג LCD עם SmartImage Lite

  תמונות מלאות חיים הודות לתצוגת AH-IPS

  צג אטרקטיבי זה מבית פיליפס, עם מסגרת דקה במיוחד ועם מסך AH-IPS, מעניק לך תמונות מרשימות, בצבעים מלאי חיים. חיבור מסוג Mobile HD link מאפשר לך לחבר את הסמארטפון שלך. See all benefits

Videos

[trigger to render Video Gallery]

Images

צג LCD עם SmartImage Lite

לוח קדמי צר במיוחד, 21.5 אינץ' / 54.6 ס"מ, MHL 224E5QHAB/00 Find similar products

תמונות מלאות חיים הודות לתצוגת AH-IPS

עם מסגרת דקה במיוחד, MHL

 • טכנולוגיית MHL להנאה מתוכן נייד על מסך גדול

  טכנולוגיית MHL להנאה מתוכן נייד על מסך גדול

  קישור HD נייד (Mobile High Definition Link - MHL) הוא ממשק אודיו/וידיאו נייד לחיבור ישיר של טלפונים ניידים ושל מכשירים ניידים אחרים, לתצוגות HD (הבחנה גבוהה). כבל MHL אופציונלי מאפשר לך לחבר בפשטות את המכשיר הנייד שלך בעל יכולות MHL לתצוגת MHL גדולה זו של פיליפס ולצפות בשרטוני HD המתעוררים לחיים עם צליל דיגיטלי מלא. כעת, לא רק שתוכל להציג משחקים, תמונות, סרטים או יישומים אחרים מהמכשיר הנייד שלך על מסך גדול זה: כעת תוכל גם להחליף את המכשיר הנייד באופן סימולטני, כך שלא תתרוקן הסוללה באמצע הצפייה.

 • צג AH-IPS מעניק תמונות נפלאות עם זוויות צפייה רחבות

  צג AH-IPS מעניק תמונות נפלאות עם זוויות צפייה רחבות

  צגי IPS משתמשים בטכנולוגיה מתקדמת, המעניקה לך זוויות צפייה רחבות במיוחד של 178/178 מעלות ובכך היא מאפשרת צפייה בתצוגה כמעט מכל זווית. שלא כפנלים TN רגילים, תצוגות IPS מעניקות לך תמונות חדות במיוחד, עם תמונות חיות; כך הן אידיאליות לא רק לתמונות, לסרטים ולעיון באינטרנט, אלא גם ליישומים מקצועיים המחייבים דיוק צבע ובהירות עקבית בכל עת.

 • מוכן ל-HDMI לצורך בידור HD מלא

  מוכן ל-HDMI לצורך בידור HD מלא

  התקן מוכן ל-HDMI הוא התקן שבו כל החומרה הדרושה לקבלת קלט של ממשק מולטימדיה בהבחנה גבוהה (High-Definition Multimedia Interface – HDMI) וכל אותות הוידיאו והשמע הדיגיטליים באיכות גבוהה, מועברים כולם על כבל יחיד, ממחשב אישי או ממספר כלשהו של מקורות AV, כולל ממירים, נגני DVD, מקלטי A/V ומצלמות וידיאו.

 • צג Full HD 16:9 לחוויית צפייה מיטבית

  צג Full HD 16:9 לחוויית צפייה מיטבית

  המסך Full HD כולל רזולוציה של 1,920 x 1,080p לכל רוחב המסך. זו הרזולוציה הגבוהה ביותר של משאבי HD, והיא מעניקה את איכות התמונה הטובה ביותר האפשרית. טכנולוגיה זו עמידה לחלוטין בפני שינויים עתידיים, מכיוון שהיא תומכת באותות 1080p מכל המשאבים, לרבות החדישים ביותר, כגון Blu-ray וקונסולות משחקים HD מתקדמות. עיבוד האותות משודרג במידה עצומה, כדי לתמוך באיכות האות וברזולוציה שהן כל כך גבוהות יותר. הוא יוצר תמונות מצוינות, ללא הבהוב, בסריקה מתקדמת, עם בהירות נפלאה ועם צבאים נהדרים.

 • TrueVision מבטיחה תמונות באיכות מעבדה

  TrueVision מבטיחה תמונות באיכות מעבדה

  TrueVision היא טכנולוגיה קניינית של פיליפס, העושה שימוש באלגוריתם מתקדם לצורך בדיקה ויישור של תצוגת הצג, המעניקה לך את ביצועי התצוגה האולטימטיביים. פיליפס מוודאה כי צגי TrueVision עוזבים את המפעל בכוונון מדויק בהתאם לתהליך, כדי להעניק לך איכות עקבית של צבע ותמונה.

 • מראה מינימליסטי הודות ללוח קדמי צר במיוחד

  תוך שימוש במסכים מהטכנולוגיה האחרונה, התצוגות החדשות של פיליפס תוכננו בגישה מינימליסטית, על ידי הגבלת העובי של הלוח הקדמי החיצוני לכדי 2.5 מ"מ. ביחד עם פס שחור של כ-9 מ"מ בתוך הלוח הקדמי, המידות הכוללות של הלוח הקדמי מוקטנות באופן משמעותי, דבר המבטיח הסחת דעת מינימלית וגודל צפייה מקסימלי. תצוגת הלוח הקדמי הצר במיוחד מותאמת במיוחד לתצוגות רבות או להצגה בפריסה, כמו במשחקים, בעיצוב גרפי וביישומים מקצועיים; היא מעניקה לך את התחושה של שימוש בתצוגה אחת גדולה.

 • SmartImage Lite לחוויית צפיית LCD משופרת

  SmartImage Lite היא טכנולוגיה בלעדית משוכללת של פיליפס, המנתחת את התוכן המוצג על המסך. בהתבסס על תרחיש שבחרת, SmartImage Lite משפרת בצורה דינמית את הניגודיות, את רוויית הצבע ואת החדות של תמונות ושל סרטוני וידיאו, להשגת ביצועי תצוגה אולטימטיביים – הכול בזמן אמת, תוך לחיצה על לחצן אחד בלבד.

 • רמקולים סטריאו מובנים למולטימדיה

  זוג רמקולי סטריאו באיכות גבוהה מובנים בתוך הצג. זוג רמקולי סטריאו באיכות גבוהה מובנים בתוך הצג. הרמקול יכול להיות מסוג front firing נראה, down firing בלתי נראה, top firing, rear firing וכד', בהתאם לדגם ולעיצוב.

See all Specifications
 • מצריך מכשיר נייד אופציונלי מאושר לשימוש עם MHL וכבר MHL. (לא כלול). בדוק תאימות אצל ספק מכשיר ה-MHL שלך.
 • חיסכון בחשמל של ErP במצב המתנה / כבוי אינו חל לגבי תפקודיות הטעינה של מכשיר ה-MHL.
 • המילה / הסימן המסחרי "IPS" ופטנטים הקשורים לטכנולוגיות שייכים לבעליהם בהתאמה.

Recently viewed products

You might be interested in