צג LCD, תאורת LED אחורית

  תוכל ליהנות מתמונת LED נהדרות, עם צבעים חיים

  תיהנה מתמונות LED חיות בזכות תצוגה זו בעלת עיצוב מושך וחלק. מצויד ב-SmartControl lite – בחירה נהדרת ממש! See all benefits

Videos

[trigger to render Video Gallery]

Images

צג LCD, תאורת LED אחורית

סדרהV, 21.5 אינץ' / 54.6 ס"מ 226V4LSB2/10 Find similar products

תוכל ליהנות מתמונת LED נהדרות, עם צבעים חיים

 • SmartContrast לקבלת פרטים בשחור עשיר

  SmartContrast לקבלת פרטים בשחור עשיר

  SmartContrast היא טכנולוגיה מבית פיליפס, המנתחת את התוכן המוצג, מתאימה את הצבעים באופן אוטומטי ובודקת את עוצמת התאורה האחורית כדי לשפר באופן דינמי את הניגודיות - לקבלת התמונות הדיגיטליות וסרטוני הווידיאו הדיגיטליים הטובים ביותר, או לשימוש במשחקים שבהם מוצגים גוונים כהים. אם בוחרים במצב חסכוני, הניגודיות מכווננת והתאורה האחורית מותאמת במדויק כדי לקבל את התצוגה שהיא בדיוק הנכונה ליישומי המשרד היומיומיים וכדי להשיג צריכת חשמל נמוכה.

 • צג Full HD 16:9 לחוויית צפייה מיטבית

  צג Full HD 16:9 לחוויית צפייה מיטבית

  המסך Full HD כולל רזולוציה של 1,920 x 1,080p לכל רוחב המסך. זו הרזולוציה הגבוהה ביותר של משאבי HD, והיא מעניקה את איכות התמונה הטובה ביותר האפשרית. טכנולוגיה זו עמידה לחלוטין בפני שינויים עתידיים, מכיוון שהיא תומכת באותות 1080p מכל המשאבים, לרבות החדישים ביותר, כגון Blu-ray וקונסולות משחקים HD מתקדמות. עיבוד האותות משודרג במידה עצומה, כדי לתמוך באיכות האות וברזולוציה שהן כל כך גבוהות יותר. הוא יוצר תמונות מצוינות, ללא הבהוב, בסריקה מתקדמת, עם בהירות נפלאה ועם צבאים נהדרים.

 • טכנולוגיית LED לקבלת צבעים חיים

  LED-ים הם התקנים במצב צבירה מוצק, המאירים מהר יותר בבהירות יציבה ומלאה וכך חוסכים את הזמן מההדלקה ועד להשגת בהירות מלאה. ה-LED-ים נטולי כספית, דבר המבטיח תהליך השלכה ומחזור ידידותי לסביבה. ה-LED-ים מאפשרים בקרת עמעום טובה יותר; התוצאה היא יחס ניגודיות גבוה במיוחד. הודות לבהירות עקבית על פני כל המסך, ה-LED-ים מעניקים גם שכפול צבעים מעולה.

 • ביצועי צג קלים, המתואמים עם SmartControl Lite

  SmartControl Lite הוא סמל הדור החדש של תלת-ממד והוא מבוסס על תוכנת בקרה של צגים עם ממשק גרפי למשתמש (GUI). הוא עוזר למשתמש לכוונן בצורה מדויקת, בעזרת העכבר, את מרבית הפרמטרים של הצג, כגון צבע, בהירות, כיול מסך, מולטי-מדיה, ניהול קוד מזהה וכד'.

 • צג נטל כספית, ידידותי לסביבה

  הצגים של פיליפס, בעלי תאורת LED אחורית, נטולי כספית – אחד החומרים הטבעיים הרעילים ביותר, הפוגעים בבני אדם ובחיות. היעדרותה מבטיחה צג ידידותי לסביבה לכל אורך מחזור החיים שלו, מרגע הייצור ועד לגריטתו.

 • Energy Star למען נצילות אנרגיה גבוהה וצריכת חשמל נמוכה

  Energy Star הוא שם התוכנית לנצילות אנרגיה שנהגתה על ידי המשרד לאיכות הסביבה האמריקאי; התוכנית אומצה גם על ידי מדינות נוספות רבות. תעודת Energy Star מבטיחה לך שקנית מוצר העומד בתקנים העדכניים ביותר של נצילות חשמל והפועל תוך נצילות חשמל מקסימלית בכל רמות ההפעלה. הצגים החדשים של פיליפס נושאים את האישור התואם למפרט Energy Star 5.0, כשהם עומדים בדרישותיו או אף עולים עליהן. לדוגמה, Energy Star 5 מחייב צריכת חשמל של פחות מ-1 ואט במצב שינה ואילו הצגים של פיליפס צורכים פחות מ-0.5 ואט. פרטים נוספים ניתן למוצא באתר www.energystar.gov

See all Specifications

Recently viewed products

You might be interested in