צג LCD עם SmartImage Lite

  צג LCD עם SmartImage Lite

  תמונות מלאות חיים הודות לתצוגת AH-IPS

  צג אטרקטיבי זה מבית פיליפס, עם מסגרת דקה במיוחד ועם מסך AH-IPS, מעניק לך תמונות מרשימות, בצבעים מלאי חיים. See all benefits

Videos

[trigger to render Video Gallery]

Images

צג LCD עם SmartImage Lite

לוח קדמי צר במיוחד, 23 אינץ’ / 58.4 ס”מ, AH-IPS 234E5QSB/00 Find similar products

תמונות מלאות חיים הודות לתצוגת AH-IPS

עם מסגרת דקה במיוחד

 • צג AH-IPS מעניק תמונות נפלאות עם זוויות צפייה רחבות

  צג AH-IPS מעניק תמונות נפלאות עם זוויות צפייה רחבות

  צגי IPS משתמשים בטכנולוגיה מתקדמת, המעניקה לך זוויות צפייה רחבות במיוחד של 178/178 מעלות ובכך היא מאפשרת צפייה בתצוגה כמעט מכל זווית. שלא כפנלים TN רגילים, תצוגות IPS מעניקות לך תמונות חדות במיוחד, עם תמונות חיות; כך הן אידיאליות לא רק לתמונות, לסרטים ולעיון באינטרנט, אלא גם ליישומים מקצועיים המחייבים דיוק צבע ובהירות עקבית בכל עת.

 • צג Full HD 16:9 לחוויית צפייה מיטבית

  צג Full HD 16:9 לחוויית צפייה מיטבית

  המסך Full HD כולל רזולוציה של 1,920 x 1,080p לכל רוחב המסך. זו הרזולוציה הגבוהה ביותר של משאבי HD, והיא מעניקה את איכות התמונה הטובה ביותר האפשרית. טכנולוגיה זו עמידה לחלוטין בפני שינויים עתידיים, מכיוון שהיא תומכת באותות 1080p מכל המשאבים, לרבות החדישים ביותר, כגון Blu-ray וקונסולות משחקים HD מתקדמות. עיבוד האותות משודרג במידה עצומה, כדי לתמוך באיכות האות וברזולוציה שהן כל כך גבוהות יותר. הוא יוצר תמונות מצוינות, ללא הבהוב, בסריקה מתקדמת, עם בהירות נפלאה ועם צבאים נהדרים.

 • TrueVision מבטיחה תמונות באיכות מעבדה

  TrueVision מבטיחה תמונות באיכות מעבדה

  TrueVision היא טכנולוגיה קניינית של פיליפס, העושה שימוש באלגוריתם מתקדם לצורך בדיקה ויישור של תצוגת הצג, המעניקה לך את ביצועי התצוגה האולטימטיביים שהם פי 4 יותר מחמירים מדרישות Windows sRGB. רק פיליפס מבטיחה שכל צג וצג, היוצא מהמפעל, מכוונן היטב מול מעבד זה, כך שאתה תקבל איכות תמונות וצבע עקבית.

 • מראה מינימליסטי הודות ללוח קדמי צר במיוחד

  תוך שימוש במסכים מהטכנולוגיה האחרונה, התצוגות החדשות של פיליפס תוכננו בגישה מינימליסטית, על ידי הגבלת העובי של הלוח הקדמי החיצוני לכדי 2.5 מ"מ. ביחד עם פס שחור של כ-9 מ"מ בתוך הלוח הקדמי, המידות הכוללות של הלוח הקדמי מוקטנות באופן משמעותי, דבר המבטיח הסחת דעת מינימלית וגודל צפייה מקסימלי. תצוגת הלוח הקדמי הצר במיוחד מותאמת במיוחד לתצוגות רבות או להצגה בפריסה, כמו במשחקים, בעיצוב גרפי וביישומים מקצועיים; היא מעניקה לך את התחושה של שימוש בתצוגה אחת גדולה.

 • SmartImage Lite לחוויית צפיית LCD משופרת

  SmartImage Lite היא טכנולוגיה בלעדית משוכללת של פיליפס, המנתחת את התוכן המוצג על המסך. בהתבסס על תרחיש שבחרת, SmartImage Lite משפרת בצורה דינמית את הניגודיות, את רוויית הצבע ואת החדות של תמונות ושל סרטוני וידיאו, להשגת ביצועי תצוגה אולטימטיביים – הכול בזמן אמת, תוך לחיצה על לחצן אחד בלבד.

 • צג נטל כספית, ידידותי לסביבה

  הצגים של פיליפס, בעלי תאורת LED אחורית, נטולי כספית – אחד החומרים הטבעיים הרעילים ביותר, הפוגעים בבני אדם ובחיות. היעדרותה מבטיחה צג ידידותי לסביבה לכל אורך מחזור החיים שלו, מרגע הייצור ועד לגריטתו.

 • חומרים ידידותיים לסביבה, העומדים בתקנים הבינלאומיים

  "פיליפס מחויבת להשתמש בחומרים בני קיימא, ידידותיים לסביבה, בכל מגוון הצגים שלה. כל חלקי הגוף מפלסטיק, חלקי המתכת של התושבת וחומרי האריזה הם חומרים מתמחזרים ב-100%. בדגמים נבחרים, אנו משתמשים בעד 65% חומרי פלסטיק ממוחזרים. דבקות קפדנית בתקני RoHS (הגבלת חומרים מסוכנים) מבטיחה הפחתה משמעותית ואף ביטול של השימוש בחומרים רעילים, כגון עופרת. תכולת הכספית בצגים בעלי תאורת CCFL אחורית הופחתה באופן משמעותי ובוטלה לחלוטין בצגים בעלי תאורת LED אחורית. כדי לקרוא עוד, בקר באתר פיליפס בכתובת http://www.asimpleswitch.com/global/

See all Specifications
 • המילה / הסימן המסחרי "IPS" ופטנטים הקשורים לטכנולוגיות שייכים לבעליהם בהתאמה.

Recently viewed products

You might be interested in