צג LCD עם SmartImage

  צג LCD עם SmartImage

  צג מסוגנן, בעל ביצועים גבוהים

  הגבר את חוויית הצפייה בעזרת צג Gioco אופנתי זה מבית פיליפס. הודות לעיצוב המסורתי שלו עם מסגרת צרה ביותר, עם צבעים נהדרים ועם ביצועי תמונה מעולים, Gioco מבית פיליפס מוכן להעניק לך חוויית בידור כלל חושית! See all benefits

Videos

[trigger to render Video Gallery]

Images

Brilliance צג LCD עם SmartImage

Gioco, 23 אינץ’ / 58.4 ס”מ, תצוגת HD IPS מלאה 238C4QHSN/00 Find similar products

צג מסוגנן, בעל ביצועים גבוהים

לבידור כלל חושי

 • AH-IPS LED מעניקה תמונות נהדרות עם צבעים חיים.

  AH-IPS LED מעניקה תמונות נהדרות עם צבעים חיים.

  התצוגה החדישה של פיליפס משתמשת במסכי AH-IPS מתקדמים בעלי מבנה משופר; התוצאה היא שיפור ניכר בהפקת צבעים, בזמני תגובה ובתצרוכת חשמל, בהשוואה למסכים אחרים המאפשרים זוויות צפייה רחבות. שלא כמסכי ה-TN הרגילים, תנודת הגמא במסכי AH-IPS היא מהקטנות ביותר ועל כן המסכים יכולים להציג צבע עקבי אפילו במצב של 178/178 מעלות או במצב ציר. הודות לביצועים המצוינים שלו, מסך AH-IPS מתאים במיוחד ליישומים המחייבים דיוק צבע ובהירות עקבית בכל מקרה – כגון שיפור תצלומים, יישומים גרפיים וגלישה באינטרנט.

 • מוכן ל-HDMI לצורך בידור HD מלא

  מוכן ל-HDMI לצורך בידור HD מלא

  התקן מוכן ל-HDMI הוא התקן שבו כל החומרה הדרושה לקבלת קלט של ממשק מולטימדיה בהבחנה גבוהה (High-Definition Multimedia Interface – HDMI) וכל אותות הוידיאו והשמע הדיגיטליים באיכות גבוהה, מועברים כולם על כבל יחיד, ממחשב אישי או ממספר כלשהו של מקורות AV, כולל ממירים, נגני DVD, מקלטי A/V ומצלמות וידיאו.

 • SmartImage: חוויית תצוגה ממוטבת, ידידותית למשתמש

  SmartImage: חוויית תצוגה ממוטבת, ידידותית למשתמש

  SmartImage היא טכנולוגיה בלעדית משוכללת של פיליפס, המנתחת את התוכן המוצג על המסך ומעניקה לך ביצועי תצוגה ממוטבים. ממשק זה, ידידותי למשתמש, מאפשר לך לבחור מצבים שונים, כגון Office, תמונה, בידור, חיסכון וכד', שיתאים ליישום שבשימוש. על פי הבחירה, SmartImage ממטבת באופן דינמי את הניגודיות, את רווית הצבע ואת החדות של תמונות וסרטונים, לקבלת ביצועי תצוגה אולטימטיביים. מצב החיסכון מאפשר לך חיסכון משמעותי בחשמל. הכול בזמן אמת, תוך לחיצה על לחצן יחיד!

 • SmartContrast לקבלת פרטים בשחור עשיר

  SmartContrast לקבלת פרטים בשחור עשיר

  SmartContrast היא טכנולוגיה מבית פיליפס, המנתחת את התוכן המוצג, מתאימה את הצבעים באופן אוטומטי ובודקת את עוצמת התאורה האחורית כדי לשפר באופן דינמי את הניגודיות - לקבלת התמונות הדיגיטליות וסרטוני הווידיאו הדיגיטליים הטובים ביותר, או לשימוש במשחקים שבהם מוצגים גוונים כהים. אם בוחרים במצב חסכוני, הניגודיות מכווננת והתאורה האחורית מותאמת במדויק כדי לקבל את התצוגה שהיא בדיוק הנכונה ליישומי המשרד היומיומיים וכדי להשיג צריכת חשמל נמוכה.

 • SmartKolor לקבלת תמונות מלאות חיים

  SmartKolor לקבלת תמונות מלאות חיים

  SmartKolor היא טכנולוגיה מתוחכמת להרחבת צבעים, המסוגלת לשפר את טווח הצבעים הנראים של התצוגה. על ידי הגדלת מתח הכניסה (gain level) של) RGBאדום-ירוק-כחול), תכונה זו מאפשרת לך לקבל תמונות מלאות חיים כדי לזכות בתצלומים ובסרטונים יוצאים מן הכלל.

 • SmartTxt לייעול חוויית הקריאה

  SmartTxt לייעול חוויית הקריאה

  SmartTxt היא אלגוריתם מתוחכם, המגביר את הקריאה של יישומים מבוססי טקסט, כגון מסמכי PDF או ספרים אלקטרוניים, המחייבים בדרך כלל רמת מיקוד וריכוז גבוהה יותר. התכונה SmartTxt מגבירה את הניגודיות ואת חדות הגבולות של תוכן הטקסט, כדי להבטיח קריאות טובה יותר. ייעול הקריאה נעשה על ידי התאמת סולם גוני האפור של התצוגה, יחד עם איזון לבן, עם בהירות ועם ניגודיות.

 • טכנולוגיית LED לקבלת צבעים טבעיים

  LED-ים הם התקנים במצב צבירה מוצק, המאירים מהר יותר בבהירות יציבה ומלאה וכך חוסכים את הזמן מההדלקה ועד להשגת בהירות מלאה. ה-LED-ים נטולי כספית, דבר המבטיח תהליך השלכה ומחזור ידידותי לסביבה. ה-LED-ים מאפשרים בקרת עמעום טובה יותר; התוצאה היא יחס ניגודיות גבוה במיוחד. הודות לבהירות עקבית על פני כל המסך, ה-LED-ים מעניקים גם שכפול צבעים מעולה.

 • מראה מינימליסטי הודות ללוח קדמי צר במיוחד

  תוך שימוש במסכים מהטכנולוגיה האחרונה, התצוגות החדשות של פיליפס תוכננו בגישה מינימליסטית, על ידי הגבלת העובי של הלוח הקדמי החיצוני לכדי 2.5 מ"מ. ביחד עם פס שחור של כ-9 מ"מ בתוך הלוח הקדמי, המידות הכוללות של הלוח הקדמי מוקטנות באופן משמעותי, דבר המבטיח הסחת דעת מינימלית וגודל צפייה מקסימלי. תצוגת הלוח הקדמי הצר במיוחד מותאמת במיוחד לתצוגות רבות או להצגה בפריסה, כמו במשחקים, בעיצוב גרפי וביישומים מקצועיים; היא מעניקה לך את התחושה של שימוש בתצוגה אחת גדולה.

See all Specifications

Recently viewed products

You might be interested in