צג LCD עם SmartImage

  צג מסוגנן, בעל ביצועים גבוהים

  הגבר את חוויית המשחקים בעזרת תצוגת תלת-ממד מסוגננת Philips Gioco 3D. הודות לעיצוב המסורתי שלו עם מסגרת צרה ביותר, עם צבעים נהדרים ועם ביצועי תלת-ממד מעולים ללא הבהובים, Philips Gioco מוכן להעניק לך חוויית משחקים כלל חושית! See all benefits

Videos

[trigger to render Video Gallery]

Images

Brilliance צג LCD עם SmartImage

Gioco, 23 אינץ’ / 58.4 ס”מ, תלת-ממד, משקפי FPR 238G4DHSD/00 Find similar products

צג מסוגנן, בעל ביצועים גבוהים

למשחקי תלת-ממד כלל-חושיים

 • AH-IPS LED מעניקה תמונות נהדרות עם צבעים חיים.

  AH-IPS LED מעניקה תמונות נהדרות עם צבעים חיים.

  התצוגה החדישה של פיליפס משתמשת במסכי AH-IPS מתקדמים בעלי מבנה משופר; התוצאה היא שיפור ניכר בהפקת צבעים, בזמני תגובה ובתצרוכת חשמל, בהשוואה למסכים אחרים המאפשרים זוויות צפייה רחבות. שלא כמסכי ה-TN הרגילים, תנודת הגמא במסכי AH-IPS היא מהקטנות ביותר ועל כן המסכים יכולים להציג צבע עקבי אפילו במצב של 178/178 מעלות או במצב ציר. הודות לביצועים המצוינים שלו, מסך AH-IPS מתאים במיוחד ליישומים המחייבים דיוק צבע ובהירות עקבית בכל מקרה – כגון שיפור תצלומים, יישומים גרפיים וגלישה באינטרנט.

 • מצב משחק SmartImage ממוטב לשחקנים

  מצב משחק SmartImage ממוטב לשחקנים

  תצוגת המשחקים החדשה של פיליפס כוללת OSD בעל גישה מהירה ומכוונן היטב למען השחקנים והיא מציעה לך מספר אפשרויות. מצב FPS (הראשון יורה) משפר את הגונים הכהים במשחקים ומאפשר לך לראות חפצים מוסתרים באזורים חשוכים. מצב "מרוץ" מתאים את התצוגה לזמן התגובה המהיר ביותר, לצבעוניות גובהה ולכוונוני תמונה. מצב RTS (אסטרטגיה בזמן אמת) כוללת מצב SmartFrame המאפשר הדגשה של אזור מסוים בהתחשב בכוונוני גודל ותמונה. "שחקן 1" ו"שחקן 2" מאפשרים לך לשמור הגדרות מותאמות אישית על פי המשחקים השונים, וכך להבטיח את הביצועים הטובים ביותר.

 • מוכן ל-HDMI לצורך בידור HD מלא

  מוכן ל-HDMI לצורך בידור HD מלא

  התקן מוכן ל-HDMI הוא התקן שבו כל החומרה הדרושה לקבלת קלט של ממשק מולטימדיה בהבחנה גבוהה (High-Definition Multimedia Interface – HDMI) וכל אותות הוידיאו והשמע הדיגיטליים באיכות גבוהה, מועברים כולם על כבל יחיד, ממחשב אישי או ממספר כלשהו של מקורות AV, כולל ממירים, נגני DVD, מקלטי A/V ומצלמות וידיאו.

 • מראה מינימליסטי הודות ללוח קדמי צר במיוחד

  תוך שימוש במסכים מהטכנולוגיה האחרונה, התצוגות החדשות של פיליפס תוכננו בגישה מינימליסטית, על ידי הגבלת העובי של הלוח הקדמי החיצוני לכדי 2.5 מ"מ. ביחד עם פס שחור של כ-9 מ"מ בתוך הלוח הקדמי, המידות הכוללות של הלוח הקדמי מוקטנות באופן משמעותי, דבר המבטיח הסחת דעת מינימלית וגודל צפייה מקסימלי. תצוגת הלוח הקדמי הצר במיוחד מותאמת במיוחד לתצוגות רבות או להצגה בפריסה, כמו במשחקים, בעיצוב גרפי וביישומים מקצועיים; היא מעניקה לך את התחושה של שימוש בתצוגה אחת גדולה.

 • ביצועי תלת-ממד ללא הבהובים

  תלת-ממד ללא הבהובים מבטיח לך שעות ארוכות של בידור בנוחיות. משקפיים שמחירם בהישג יד, קלי המשקל ועם אפס הבהובים, אינם מצריכים סוללות או חיבורי כבלים. כעת תוכל סוף-סוף להתיישב, חופשי מכל הטרדות, וליהנות יחד עם משפחתך מביצועי תלת-ממד!

 • תלת-ממד אוטומטי עם מסופי Blu-ray ומשחק חדישים ביותר ועם HDMI.

  הודות לנגני Blu-ray למשחקים ולסרטים, עם חיבור תואם HDMI 1.4a, תצוגת התלת-ממד של פיליפס תעבור אוטומטית למצב תלת-ממד ותעניק לך מייד תמונות מרשימות. אין עוד צורך להתעסק עם כוונונים!

 • הפוך דו-ממד לתלת-ממד עם גישה ישירה למקשים

  הפוך את אוסף הדו-ממד שלך לתלת-ממד בלחיצת כפתור! תכונה זו, הנגישה בקלות דרך מקש חם שבמסגרת, תמציא מחדש את אוסף המשחקים, הסרטים והסרטונים שלך האהובים, מדו-ממד לתלת-ממד.

 • SmartControl: לכוונן התצוגה בקלות

  תוכנת מחשב לביצועים והגדרות לכוונון עדין של התצוגה. פיליפס מציעה למשתמשים שתי אפשרויות לכוונון הגדרות התצוגה. ניווט בתפריט מרובה הרמות "תצוגה על המסך", באמצעות לחצנים שעל התצוגה עצמה, או שימוש בתוכנת SmartControl של פיליפס, כדי לכוונן בקלות את ההגדרות השונות של התצוגה בדרך הרגילה.

See all Specifications
 • אם תחוש באי-נוחות כגון סחרחורת, כאבי ראש או בלבול, אנו ממליצים שלא לצפות בתלת-ממד במשך פרקי זמן ארוכים.
 • כשילדים צופים בתלת-ממד, על ההורים לפקח עליהם ולהבטיח שאינם חשים באי-נוחות כלשהי, כמתואר לעיל. הצפייה בתלת-ממד אינה מומלצת לילדים שגילם צעיר מגיל שש.
 • קרא בעיון את מדריך הוראות ההפעלה כדי ללמוד עוד על תלת-ממד ועל הבריאות.
 • למידע נוסף על כרטיס VGA ועל דרישות אחרות לגבי הפעלת תלת-ממד, בקר באתר www.philips.com/support.

Recently viewed products

You might be interested in