צגי LCD

  צגי LCD

  בידור נפלא ב-HD מלא

  חווה ביצועים כבירים בתצוגת HD מלאה של פיליפס, עם טיונר TV דיגיטלי. כניסת HDMI, השמעה חוזרת USB AV וצליל רב עוצמה הופכים אותה לבחירה נפלאה. See all benefits

Videos

[trigger to render Video Gallery]

Images

צגי LCD

23.6" / 60 ס"מ, תצוגת HD מלאה 241TE5LB/00 Find similar products

בידור נפלא ב-HD מלא

עם טיונר DTV

 • תצוגת HD LCD מלאה עם רזולוציה 1,920x1,080p

  תצוגת HD LCD מלאה עם רזולוציה 1,920x1,080p

  המסך Full HD כולל רזולוציה של 1,920 x 1,080p לכל רוחב המסך. זו הרזולוציה הגבוהה ביותר של משאבי HD, והיא מעניקה את איכות התמונה הטובה ביותר האפשרית. טכנולוגיה זו עמידה לחלוטין בפני שינויים עתידיים, מכיוון שהיא תומכת באותות 1080p מכל המשאבים, לרבות החדישים ביותר, כגון Blu-ray וקונסולות משחקים HD מתקדמות. עיבוד האותות משודרג במידה עצומה, כדי לתמוך באיכות האות וברזולוציה שהן כל כך גבוהות יותר. הוא יוצר תמונות מצוינות, ללא הבהוב, בסריקה מתקדמת, עם בהירות נפלאה ועם צבאים נהדרים.

 • יחס SmartContrast 20000000:1 להשגת עושר בל יאמן של פרטים בשחור.

  יחס SmartContrast 20000000:1 להשגת עושר בל יאמן של פרטים בשחור.

  אתה מעוניין שצג ה-LCD השטוח שלך יציג את הניגודיות הגבוהה ביותר ואת התמונות המרשימות ביותר. תהליך הווידיאו המתקדם של פיליפס, ביחד עם טכנולוגיה ייחודית של עמעום חזק ביותר ועם הגברת התאורה האחורית, יוצר לתמונות מרשימות. SmartContrast תגביר את הניגודיות עם רמת שחור מעולה ועם הפקה מדויקת של צללים וצבעים כהים. היא מעניקה תמונה בהירה, כמו בחיים, עם ניגודיות גבוהה ועם צבעים חיים.

 • SmartPicture לחוויית תצוגה ממוטבת

  SmartPicture לחוויית תצוגה ממוטבת

  SmartPicture היא טכנולוגיה בלעדית משוכללת של פיליפס, המנתחת את התוכן המוצג על המסך ומעניקה לך ביצועי תצוגה ממוטבים. ממשק זה, ידידותי למשתמש, מאפשר לך לבחור מצבים שונים, כגון Office, תמונה, בידור, חיסכון וכד', שיתאים ליישום שבשימוש. על סמך הבחירה, SmartPicture ממטבת באופן דינמי את הניגודיות, את רווית הצבע ואת החדות של תמונות וסרטונים, לקבלת ביצועי תצוגה אולטימטיביים. מצב החיסכון מאפשר לך חיסכון משמעותי בחשמל. הכול בזמן אמת, תוך לחיצה על לחצן יחיד!

 • מוכן ל-HDMI לצורך בידור HD מלא

  מוכן ל-HDMI לצורך בידור HD מלא

  התקן מוכן ל-HDMI הוא התקן שבו כל החומרה הדרושה לקבלת קלט של ממשק מולטימדיה בהבחנה גבוהה (High-Definition Multimedia Interface – HDMI) וכל אותות הוידיאו והשמע הדיגיטליים באיכות גבוהה, מועברים כולם על כבל יחיד, ממחשב אישי או ממספר כלשהו של מקורות AV, כולל ממירים, נגני DVD, מקלטי A/V ומצלמות וידיאו.

 • טכנולוגיית LED לקבלת צבעים טבעיים

  LED-ים הם התקנים במצב צבירה מוצק, המאירים מהר יותר בבהירות יציבה ומלאה וכך חוסכים את הזמן מההדלקה ועד להשגת בהירות מלאה. ה-LED-ים נטולי כספית, דבר המבטיח תהליך השלכה ומחזור ידידותי לסביבה. ה-LED-ים מאפשרים בקרת עמעום טובה יותר; התוצאה היא יחס ניגודיות גבוה במיוחד. הודות לבהירות עקבית על פני כל המסך, ה-LED-ים מעניקים גם שכפול צבעים מעולה.

 • טיונר טלוויזיה דיגיטלי מובנה, לצפייה בטלוויזיה על צג המחשב שלך

  טיונר טלוויזיה דיגיטלי מובנה בתוך צג, כדי לקלוט ולהציג אותות טלוויזיה באיכות גבוהה ממקורות שונים.

 • השמעה/הקרנה חוזרת דרך USB של סרטונים, תמונות ו-MP3

  מחבר ה-USB מאפשר גישה לתמונות jpeg, למוזיקה MP3 ולקובצי וידיאו על כרטיס זיכרון USB (התקן זיכרון USB). הכנס את ה-USB לחריץ שבצד ה-MTV וגש לתוכן מולטימדיה בעזרת דפדפן תוכן קל על המסך. תוכל לראות כעת סרטונים, תמונות ומוזיקה.

 • SmartSound בוחר מצב מושלם לביצועי שמע

  SmartSound מאפשר לך לבחור מצבים שונים, כגון סרטים, משחקים, מוזיקה וכד', ובאופן זה להפעיל אוטומטית תדרים שהוגדרו מראש, על מנת לשפר את הצליל הקשור לאותה פונקציה

 • HDMI עם Easylink

  HDMI הוא כבל יחיד, המעביר אותות תמונה ושמע מההתקנים שלך ל-MTV ובכך פוטר אותך מכבלים מבולגנים. הוא מעביר אותות לא דחוסים ומוודא שתקבל את האיכות הגבוהה ביותר מהמקור למסך. יחד עם Easylink של פיליפס, תזדקק רק לשלט רחוק אחד כדי לבצע את מרבית הפעולות ב-MTV שלך. תיהנה מתמונה ומצליל באיכות גבוהה, ללא בלגן או טרחה.

See all Specifications

Recently viewed products

You might be interested in