צג LCD עם SmartImage Lite

  צג LCD עם SmartImage Lite

  צג IPS עם ביצועים גבוהים,

  חווה בידור בגדול מהמכשיר הנייד שלך צג חדש זה מבית פיליפס, עם טכנולוגיית חיבור Mobile HD Link, מאפשר לך לצפות בסרטוני HD או בתוכן אחר ישירות מהמכשיר הנייד שלך התומך ב-MHL, גם בעת טעינתו. See all benefits

Videos

[trigger to render Video Gallery]

Images

צג LCD עם SmartImage Lite

סדרה E, 23.6" / 60 ס"מ, טכנולוגיית MHL 247E4QHAD/00 Find similar products

צג IPS עם ביצועים גבוהים,

עם טכנולוגיית MHL

 • טכנולוגיית MHL להנאה מתוכן נייד על מסך גדול

  טכנולוגיית MHL להנאה מתוכן נייד על מסך גדול

  קישור HD נייד (Mobile High Definition Link - MHL) הוא ממשק אודיו/וידיאו נייד לחיבור ישיר של טלפונים ניידים ושל מכשירים ניידים אחרים, לתצוגות HD (הבחנה גבוהה). כבל MHL אופציונלי מאפשר לך לחבר בפשטות את המכשיר הנייד שלך בעל יכולות MHL לתצוגת MHL גדולה זו של פיליפס ולצפות בשרטוני HD המתעוררים לחיים עם צליל דיגיטלי מלא. כעת, לא רק שתוכל להציג משחקים, תמונות, סרטים או יישומים אחרים מהמכשיר הנייד שלך על מסך גדול זה: כעת תוכל גם להחליף את המכשיר הנייד באופן סימולטני, כך שלא תתרוקן הסוללה באמצע הצפייה.

 • טכנולוגיית IPS לצפייה בצג LED רחב – לדיוק התמונה והצבע

  טכנולוגיית IPS לצפייה בצג LED רחב – לדיוק התמונה והצבע

  צגי IPS משתמשים בטכנולוגיה מתקדמת, המעניקה לך זוויות צפייה רחבות במיוחד של 178/178 מעלות ובכך היא מאפשרת צפייה בתצוגה כמעט מכל זווית. שלא כפנלים TN רגילים, תצוגות IPS מעניקות לך תמונות חדות במיוחד, עם תמונות חיות; כך הן אידיאליות לא רק לתמונות, לסרטים ולעיון באינטרנט, אלא גם ליישומים מקצועיים המחייבים דיוק צבע ובהירות עקבית בכל עת.

 • מוכן ל-HDMI לצורך בידור HD מלא

  מוכן ל-HDMI לצורך בידור HD מלא

  התקן מוכן ל-HDMI הוא התקן שבו כל החומרה הדרושה לקבלת קלט של ממשק מולטימדיה בהבחנה גבוהה (High-Definition Multimedia Interface – HDMI) וכל אותות הוידיאו והשמע הדיגיטליים באיכות גבוהה, מועברים כולם על כבל יחיד, ממחשב אישי או ממספר כלשהו של מקורות AV, כולל ממירים, נגני DVD, מקלטי A/V ומצלמות וידיאו.

 • צג Full HD 16:9 לחוויית צפייה מיטבית

  צג Full HD 16:9 לחוויית צפייה מיטבית

  המסך Full HD כולל רזולוציה של 1,920 x 1,080p לכל רוחב המסך. זו הרזולוציה הגבוהה ביותר של משאבי HD, והיא מעניקה את איכות התמונה הטובה ביותר האפשרית. טכנולוגיה זו עמידה לחלוטין בפני שינויים עתידיים, מכיוון שהיא תומכת באותות 1080p מכל המשאבים, לרבות החדישים ביותר, כגון Blu-ray וקונסולות משחקים HD מתקדמות. עיבוד האותות משודרג במידה עצומה, כדי לתמוך באיכות האות וברזולוציה שהן כל כך גבוהות יותר. הוא יוצר תמונות מצוינות, ללא הבהוב, בסריקה מתקדמת, עם בהירות נפלאה ועם צבאים נהדרים.

 • TrueVision מבטיחה תמונות באיכות מעבדה

  TrueVision מבטיחה תמונות באיכות מעבדה

  TrueVision היא טכנולוגיה קניינית של פיליפס, העושה שימוש באלגוריתם מתקדם לצורך בדיקה ויישור של תצוגת הצג, המעניקה לך את ביצועי התצוגה האולטימטיביים שהם פי 4 יותר מחמירים מדרישות Windows sRGB. רק פיליפס מבטיחה שכל צג וצג, היוצא מהמפעל, מכוונן היטב מול מעבד זה, כך שאתה תקבל איכות תמונות וצבע עקבית.

 • SmartImage Lite לחוויית צפיית LCD משופרת

  SmartImage Lite היא טכנולוגיה בלעדית משוכללת של פיליפס, המנתחת את התוכן המוצג על המסך. בהתבסס על תרחיש שבחרת, SmartImage Lite משפרת בצורה דינמית את הניגודיות, את רוויית הצבע ואת החדות של תמונות ושל סרטוני וידיאו, להשגת ביצועי תצוגה אולטימטיביים – הכול בזמן אמת, תוך לחיצה על לחצן אחד בלבד.

 • צליל רב-עוצמה בזכות רמקולי RMS 2x2 ואט

  תוכל ליהנות כעת מיישומי המולטימדיה והחברתיים שלך, עם צליל סטריאו. רמקולים מובנים אלו אינם מספקים רק צליל נהדר, הם גם עוזרים לך להיפטר מבלגן החוטים החיצוני ולחסוך במקום יקר על שולחן העבודה.

 • בקרי מגע מודרניים

  בקרי המגע הם סמלים חכמים, רגישים למגע, המחליפים את הלחצנים הבולטים ומאפשרים למשתמש לכוונן את הצג על פי דרישותיו. בקר מגע מגיב לנגיעה הקלה ביותר ומעניק לצג תחושה חדשנות

See all Specifications
 • מצריך מכשיר נייד אופציונלי מאושר לשימוש עם MHL וכבר MHL. (לא כלול). בדוק תאימות אצל ספק מכשיר ה-MHL שלך.
 • חיסכון בחשמל של ErP במצב המתנה / כבוי אינו חל לגבי תפקודיות הטעינה של מכשיר ה-MHL.
 • המילה / הסימן המסחרי "IPS" ופטנטים הקשורים לטכנולוגיות שייכים לבעליהם בהתאמה.

Recently viewed products

You might be interested in