צג AMVA LCD, תאורת LCD אחורית

  צג AMVA LCD, תאורת LCD אחורית

  מהמם ביופיו

  המסך החדש Blade 2 של פיליפס, בעיצוב מסוגנן ודק במיוחד וצג AMVA עם זווית צפייה רחבה, מוכן לקראת ביצועים נהדרים See all benefits

Videos

[trigger to render Video Gallery]

Images

Brilliance צג AMVA LCD, תאורת LCD אחורית

להב 2, 24" / 61 ס"מ, תצוגת HD מלאה 249C4QHSB/00 Find similar products

מהמם ביופיו

צג AMVA דק במיוחד, בעל ביצועים גבוהים

 • AMVA LED מאפשר תמונות חיות בניגודיות גבוהה ביותר ובצפייה רחבה

  AMVA LED מאפשר תמונות חיות בניגודיות גבוהה ביותר ובצפייה רחבה

  תצוגת ה-AMVA LED מבית פיליפס משתמשת בטכנולוגיה מתקדמת של יישור אנכי מרובה תחומים, המעניקה לך שיעורי ניגודיות סטטית גבוהים ביותר - לקבלת תמונות בהירות וחיות במיוחד. בשעה שיישומים משרדיים רגילים מטופלים בקלות, הוא מתאים במיוחד לתמונות, לדפדוף באינטרנט, לסרטים, למשחקים וליישומי גרפיקה תובעניים. טכנולוגיית ניהול הפיקסלים היעיל שלו מעניקה לך זווית צפייה רחבה במיוחד של 178/178 מעלות, והתוצאה היא תמונות חדות אפילו במצב ציר 90 מעלות.

 • SmartImage: חוויית תצוגה ממוטבת, ידידותית למשתמש

  SmartImage: חוויית תצוגה ממוטבת, ידידותית למשתמש

  SmartImage היא טכנולוגיה בלעדית משוכללת של פיליפס, המנתחת את התוכן המוצג על המסך ומעניקה לך ביצועי תצוגה ממוטבים. ממשק זה, ידידותי למשתמש, מאפשר לך לבחור מצבים שונים, כגון Office, תמונה, בידור, חיסכון וכד', שיתאים ליישום שבשימוש. על פי הבחירה, SmartImage ממטבת באופן דינמי את הניגודיות, את רווית הצבע ואת החדות של תמונות וסרטונים, לקבלת ביצועי תצוגה אולטימטיביים. מצב החיסכון מאפשר לך חיסכון משמעותי בחשמל. הכול בזמן אמת, תוך לחיצה על לחצן יחיד!

 • SmartKolor לקבלת תמונות מלאות חיים

  SmartKolor לקבלת תמונות מלאות חיים

  SmartKolor היא טכנולוגיה מתוחכמת להרחבת צבעים, המסוגלת לשפר את טווח הצבעים הנראים של התצוגה. על ידי הגדלת מתח הכניסה (gain level) של) RGBאדום-ירוק-כחול), תכונה זו מאפשרת לך לקבל תמונות מלאות חיים כדי לזכות בתצלומים ובסרטונים יוצאים מן הכלל.

 • SmartTxt לייעול חוויית הקריאה

  SmartTxt לייעול חוויית הקריאה

  SmartTxt היא אלגוריתם מתוחכם, המגביר את הקריאה של יישומים מבוססי טקסט, כגון מסמכי PDF או ספרים אלקטרוניים, המחייבים בדרך כלל רמת מיקוד וריכוז גבוהה יותר.

 • יחס SmartContrast 20000000:1 להשגת עושר בל יאמן של פרטים בשחור.

  יחס SmartContrast 20000000:1 להשגת עושר בל יאמן של פרטים בשחור.

  אתה מעוניין שצג ה-LCD השטוח שלך יציג את הניגודיות הגבוהה ביותר ואת התמונות המרשימות ביותר. תהליך הווידיאו המתקדם של פיליפס, ביחד עם טכנולוגיה ייחודית של עמעום חזק ביותר ועם הגברת התאורה האחורית, יוצר לתמונות מרשימות. SmartContrast תגביר את הניגודיות עם רמת שחור מעולה ועם הפקה מדויקת של צללים וצבעים כהים. היא מעניקה תמונה בהירה, כמו בחיים, עם ניגודיות גבוהה ועם צבעים חיים.

 • מוכן ל-HDMI לצורך בידור HD מלא

  מוכן ל-HDMI לצורך בידור HD מלא

  מכשיר המוכן ל-HDMI כולל את כל החומרה הדרושה לקליטת אותות HDMI (ממשק מולטימדיה בהבחנה גבוהה). כבל HDMI מאפשר שידור אודיו ווידיאו דיגיטליים באיכות גבוהה, המשודרים כולם דרך כבל יחיד, ממחשב אישי או מכל מספר של מקורות AV (לרבות ממירים, נגני DVD, מקלטי A/V ומצלמות וידיאו).

 • בקרי מגע מודרניים

  בקרי מגע מודרניים

  בקרי המגע הם סמלים חכמים, רגישים למגע, המחליפים את הלחצנים הבולטים ומאפשרים למשתמש לכוונן את הצג על פי דרישותיו. בקר מגע מגיב לנגיעה הקלה ביותר ומעניק לצג תחושה חדשנות.

 • עיצוב אופנתי, דק במיוחד, למראה מודרני

  התחום החדש של צגי פיליפס משתמשים בדור החדש ביותר של LED דק במיוחד ועל כן מאפשר עיצובים דקים בהרבה יותר מאשר הדור הקודם. המראה הדק לא רק מאפשר לצגים להיראות נאים מבחינה אסתטית, אלא גם לחסוך מקום על שולחן העבודה!

 • חומרים ידידותיים לסביבה, העומדים בתקנים הבינלאומיים

  "פיליפס מחויבת להשתמש בחומרים בני קיימא, ידידותיים לסביבה, בכל מגוון הצגים שלה. כל חלקי הגוף מפלסטיק, חלקי המתכת של התושבת וחומרי האריזה הם חומרים מתמחזרים ב-100%. בדגמים נבחרים, אנו משתמשים בעד 65% חומרי פלסטיק ממוחזרים. דבקות קפדנית בתקני RoHS (הגבלת חומרים מסוכנים) מבטיחה הפחתה משמעותית ואף ביטול של השימוש בחומרים רעילים, כגון עופרת. תכולת הכספית בצגים בעלי תאורת CCFL אחורית הופחתה באופן משמעותי ובוטלה לחלוטין בצגים בעלי תאורת LED אחורית. כדי לקרוא עוד, בקר באתר פיליפס בכתובת http://www.asimpleswitch.com/global/

See all Specifications

Recently viewed products

You might be interested in