צג LED

  בידור נהדר בצג ה-LED הגדול

  צג 273E3 Full HD LED גדול זה כולל בקרת מגע והוא מוכן לקחת אותך אל תוך עולם הבידור See all benefits

Videos

[trigger to render Video Gallery]

Images

צג LED

סדרה E, 27" (68.6 ס"מ) 273E3LSB/00 Find similar products

בידור נהדר בצג ה-LED הגדול

 • תצוגת HD LCD מלאה עם רזולוציה 1,920x1,080p

  תצוגת HD LCD מלאה עם רזולוציה 1,920x1,080p

  המסך Full HD כולל רזולוציה של 1,920 x 1,080p לכל רוחב המסך. זו הרזולוציה הגבוהה ביותר של משאבי HD, והיא מעניקה את איכות התמונה הטובה ביותר האפשרית. טכנולוגיה זו עמידה לחלוטין בפני שינויים עתידיים, מכיוון שהיא תומכת באותות 1080p מכל המשאבים, לרבות החדישים ביותר, כגון Blu-ray וקונסולות משחקים HD מתקדמות. עיבוד האותות משודרג במידה עצומה, כדי לתמוך באיכות האות וברזולוציה שהן כל כך גבוהות יותר. הוא יוצר תמונות מצוינות, ללא הבהוב, בסריקה מתקדמת, עם בהירות נפלאה ועם צבאים נהדרים.

 • יחס SmartContrast 20000000:1 להשגת עושר בל יאמן של פרטים בשחור.

  יחס SmartContrast 20000000:1 להשגת עושר בל יאמן של פרטים בשחור.

  אתה מעוניין שצג ה-LCD השטוח שלך יציג את הניגודיות הגבוהה ביותר ואת התמונות המרשימות ביותר. תהליך הווידיאו המתקדם של פיליפס, ביחד עם טכנולוגיה ייחודית של עמעום חזק ביותר ועם הגברת התאורה האחורית, יוצר לתמונות מרשימות. SmartContrast תגביר את הניגודיות עם רמת שחור מעולה ועם הפקה מדויקת של צללים וצבעים כהים. היא מעניקה תמונה בהירה, כמו בחיים, עם ניגודיות גבוהה ועם צבעים חיים.

 • בקרי מגע מודרניים

  בקרי מגע מודרניים

  בקרי המגע הם סמלים חכמים, רגישים למגע, המחליפים את הלחצנים הבולטים ומאפשרים למשתמש לכוונן את הצג על פי דרישותיו. בקר מגע מגיב לנגיעה הקלה ביותר ומעניק לצג תחושה חדשנות.

 • בקרה קלה על פורמט התמונה בעת החלפה בין פורמט רחב לבין פורמט 4:3

  בקרה קלה על פורמט התמונה בעת החלפה בין פורמט רחב לבין פורמט 4:3

  בקרה קלה על פורמט התמונה הופכת לפשוטה ממש את הבחירה בין מצב 4:3 לבין מצב מסך מלא, בתפריט תצוגה על המסך. היא מאפשרת לצפות תמיד בתוכן ביחס רוחב-אורך המתאים, ללא עיוותים, והיא מונעת את הצורך לגלול את המסך. כמו כן, היא מאפשרת צפייה במדיה למסך רחב במצב המסך הרחב וללא עיוותים, בתצוגת מצב מקורי של תוכן ביחס 4:3.

 • טכנולוגיית LED מבטיחה קבלת צבעים טבעיים

  LED-ים הם התקנים במצב צבירה מוצק, המאירים מהר יותר בבהירות יציבה ומלאה וכך חוסכים את הזמן מההדלקה ועד להשגת בהירות מלאה. ה-LED-ים נטולי כספית, דבר המבטיח תהליך השלכה ומחזור ידידותי לסביבה. ה-LED-ים מאפשרים בקרת עמעום טובה יותר; התוצאה היא יחס ניגודיות גבוה במיוחד. הודות לבהירות עקבית על פני כל המסך, ה-LED-ים מעניקים גם שכפול צבעים מעולה.

 • SmartImage Lite לחוויית צפיית LCD משופרת

  SmartImage Lite היא טכנולוגיה בלעדית משוכללת של פיליפס, המנתחת את התוכן המוצג על המסך. בהתבסס על תרחיש שבחרת, SmartImage Lite משפרת בצורה דינמית את הניגודיות, את רוויית הצבע ואת החדות של תמונות ושל סרטוני וידיאו, להשגת ביצועי תצוגה אולטימטיביים – הכול בזמן אמת, תוך לחיצה על לחצן אחד בלבד.

 • חומרים ידידותיים לסביבה, העומדים בתקנים הבינלאומיים

  "פיליפס מחויבת להשתמש בחומרים בני קיימא, ידידותיים לסביבה, בכל מגוון הצגים שלה. כל חלקי הגוף מפלסטיק, חלקי המתכת של התושבת וחומרי האריזה הם חומרים מתמחזרים ב-100%. בדגמים נבחרים, אנו משתמשים בעד 65% חומרי פלסטיק ממוחזרים. דבקות קפדנית בתקני RoHS (הגבלת חומרים מסוכנים) מבטיחה הפחתה משמעותית ואף ביטול של השימוש בחומרים רעילים, כגון עופרת. תכולת הכספית בצגים בעלי תאורת CCFL אחורית הופחתה באופן משמעותי ובוטלה לחלוטין בצגים בעלי תאורת LED אחורית. כדי לקרוא עוד, בקר באתר פיליפס בכתובת http://www.asimpleswitch.com/global/

 • ביצועי צג קלים, המתואמים עם SmartControl Lite

  SmartControl Lite הוא סמל הדור החדש של תלת-ממד והוא מבוסס על תוכנת בקרה של צגים עם ממשק גרפי למשתמש (GUI). הוא עוזר למשתמש לכוונן בצורה מדויקת, בעזרת העכבר, את מרבית הפרמטרים של הצג, כגון צבע, בהירות, כיול מסך, מולטי-מדיה, ניהול קוד מזהה וכד'.

 • Energy Star למען נצילות אנרגיה גבוהה וצריכת חשמל נמוכה

  Energy Star הוא שם התוכנית לנצילות אנרגיה שנהגתה על ידי המשרד לאיכות הסביבה האמריקאי; התוכנית אומצה גם על ידי מדינות נוספות רבות. תעודת Energy Star מבטיחה לך שקנית מוצר העומד בתקנים העדכניים ביותר של נצילות חשמל והפועל תוך נצילות חשמל מקסימלית בכל רמות ההפעלה. הצגים החדשים של פיליפס נושאים את האישור התואם למפרט Energy Star 5.0, כשהם עומדים בדרישותיו או אף עולים עליהן. לדוגמה, Energy Star 5 מחייב צריכת חשמל של פחות מ-1 ואט במצב שינה ואילו הצגים של פיליפס צורכים פחות מ-0.5 ואט. פרטים נוספים ניתן למוצא באתר www.energystar.gov

 • צג נטל כספית, ידידותי לסביבה

  הצגים של פיליפס, בעלי תאורת LED אחורית, נטולי כספית – אחד החומרים הטבעיים הרעילים ביותר, הפוגעים בבני אדם ובחיות. דבר זה מפחית את השפעת הצג על הסביבה לכל אורך מחזור החיים שלו, מייצורו ועד לגריטתו.

See all Specifications

Recently viewed products

You might be interested in