טלוויזיה LED מקצועית

  פונקציונלית מדהימה לאורחים שלך

  בעזרת צג LED TV עם צריכת אנרגיה יעילה, תוכל ליהנות מיתרונות Hospitality TV ייעודית. מאפשר ללקוחותיך לרכוש תוכן מובחר, למסור להם הודעות באמצעות דפי המידע של המלון ולהשתמש בטכנולוגיית השלט העדכנית להתקנה ולשליטה ללא מאמץ See all benefits

Videos

[trigger to render Video Gallery]

Images

טלוויזיה LED מקצועית

EasySuite 40 אינץ', LED, DVB-T/C MPEG 2/4 40HFL3009D/12 Find similar products

פונקציונלית מדהימה לאורחים שלך

עם דפי מידע חכמים עבור בית המלון

 • SmartInstall להתקנה ולתחזוקה מרחוק בקלות

  SmartInstall להתקנה ולתחזוקה מרחוק בקלות

  SmartInstall מבצע התקנה ותחזוקה של מכשירי הטלוויזיה שלך ללא מאמץ. בעזרת כלי אינטרנטי קל לשימוש, תוכל להגדיר ולהתקין מרחוק את מכשירי הטלוויזיה ללא צורך להיכנס לחדרים! הדבר חוסך לך זמן ומבטיח שלא תפריע לאורחיך. בין אם מדובר בעדכון עמודי המידע על המלון או בהתקנת ערוצים חדשים, SmartInstall יכול לעשות הכול.

 • תאימות MyChoice להבטחת הכנסות חוזרות

  תאימות MyChoice להבטחת הכנסות חוזרות

  MyChoice מעניק לך דרך פשוטה וזולה להציע לאורחיך ערוצי טלוויזיה מובחרים. בה בעת, הוא מספק זרם של הכנסה נוספת, המאפשרת לך להחזיר לעצמך את ההשקעה הראשונית שלך במכשירי הטלוויזיה.

 • פרוטוקול טורי Xpress Protocol Easy למערכות אינטראקטיביות

  פרוטוקול טורי Xpress Protocol Easy למערכות אינטראקטיביות

  באמצעות הפרוטוקול הטורי Xpress Protocol Easy, ניתן לחבר את הטלוויזיה למפענחי צופן חיצוניים ולממירים של רוב הספקים של מערכות אינטראקטיביות.

 • טלוויזיה Full HD LED – תמונות LED נהדרות עם ניגודיות יוצאת מן הכלל

  איכות התמונה חשובה. טלוויזיות רגילות בהבחנה גבוהה (HDTV) מספקות איכות, אך אתה מצפה ליותר. דמיין לעצמך פרטים חדים ביחד עם בהירות גבוהה, ניגודיות שלא תיאמן וצבעים אמינים, היוצרים תמונה כמו במציאות.

 • SmartInfo להצגת דפי מותג של בית מלון גם במצב לא מקוון

  SmartInfo יאפשר לך לספק לאורחיך פרטים אודות המלון או העיר באמצעות דפי המידע של המלון (Hotel Info). לאורחים שלך תהיה גישה אל דפי המידע של המלון, אותם ניתן לשנות באופן שוטף ובקלות להמשך עדכון האורחים בכל ההתפתחויות האחרונות שבבית המלון.

 • לוח קישוריות מובנה

  לוח הקישוריות המובנה מאפשר לאורחיך לחבר בצורה חלקה את המכשירים האישיים שלהם לטלוויזיה שלך, ללא צורך בלוח קישוריות חיצוני.

 • הצגת שעון על המסך לנוחיותם האופטימלית של האורחים

  הודות להצגת השעון על המסך, אורחים יכולים לברר בקלות מהי השעה. בלחיצה על לחצן, השעון מוצג על מסך הטלוויזיה ביחד עם ראות משופרת ועם תצרוכת חשמל נמוכה.

 • עיצוב ידידותי לסביבה ומארז מעקב בערה

  הקיימות היא חלק בלתי נפרד מהאופן שפיליפס עושה עסקים. מכשירי הטלוויזיה של פיליפס תוכננו ויוצרו על פי עקרונות EcoDesign, שמטרתם למזער את ההשפעה הכוללת על הסביבה באמצעות תצרוכת חשמל נמוכה, הרחקת מוצרים מסוכנים, משקל קל, אריזה יעילה יותר ויכולת מיחזור טובה יותר. בנוסף, הטלוויזיות של פיליפס מצוידות במארז העשוי מחומר מיוחד המעקב בערה. בדיקות בלתי תלויות, שבוצעו על ידי שירותי כיבוי אש, הוכיחו כי בשעה שמכשירי טלוויזיה יכולים לעתים ללבות אש שפרצה עקב מקורות חיצוניים, מכשירי הטלוויזיה של פיליפס לא ילבו את האש.

 • צריכת חשמל נמוכה

  הטלוויזיות של פיליפס מתוכננות למזעור צריכת ההספק. תכונה זו תצמצם את הפגיעה בסביבה ובנוסף תוזיל את עלויות התפעול.

 • מצבים מלאים של בית מלון, שירותי בריאות ובית כלא

  כל התכונות הדרושות לשימוש מקצועי בסביבה בעלת דרישות גבוהות יותר מאלו שבחדר המגורים. החל בנעילת תפריט ועוצמה וכלה בבדיקה מחמירה יותר של חומרים, חיסכון בצריכת חשמל, שלטים מונעי גניבות ותכונות ייעודיות לשירותי הבריאות ולבתי כלא המאפשרים יישום בשוק מיוחד.

 • חיבור נוסף לאוזניות להאזנה מצד העובדים

  מערכת רמקולים זו כוללת חיבור נוסף לאוזניות. חבר את האוזניות שלך כדי לחוות חוויית האזנה פרטית יותר בכל פעם שתרצה.

 • תאימות למערכת משופרת לקריאה לאחות למגזר שירותי הבריאות

  התאימות למערכת קריאה לאחות הופכת את הטלוויזיה של פיליפס לענף שירותי הבריאות לכלי משולב ביותר, המספק לא רק אפשרויות בידור למשתמש/מטופל אלא גם מעניק גישה נוחה לעזרה במקרי חירום רפואיים.

See all Specifications
 • זמינותן של תכונות תלויה ביישומים שנבחרו.

Recently viewed products

You might be interested in