תצוגת Smart All-in-One

  Smart All-in-One

  פתח עולם חדש של הזדמנויות בעזרת Smart All-in-One של פיליפס, המושתת על Android™. צג רב מגע 21.5 אינץ', הניתן להרחבה, מושלם להזרמת סרטונים באיכות HD, מוזיקה, למידה אלקטרונית וגלישה באינטרנט, לרמה הבאה. See all benefits

Videos

[trigger to render Video Gallery]

Images

תצוגת Smart All-in-One

Android, 22 (ניתן לראות 21.5" / 54.6 ס"מ) S221C3AFD/01 Find similar products

Smart All-in-One

כל העולם בקצות אצבעותיך!

 • צג 16:9 Widescreen Full HD לחוויית צפייה מיטבית

  צג 16:9 Widescreen Full HD לחוויית צפייה מיטבית

  Smart All-in-One כולל מסך 16:9 Full HD (ברזולוציה 1,920 x 1,080) לחוויית בידור כלל-חושית לחלוטין. הוא עמיד לחלוטין בפני שינויים עתידיים, מכיוון שהוא תומך באותות 1,080p מכל המשאבים, לרבות החדישים ביותר, כגון Blu-ray וקונסולות משחקים HD מתקדמות. הוא יוצר תמונות מצוינות, ללא הבהוב, בסריקה מתקדמת, עם בהירות נפלאה ועם צבאים נהדרים.

 • צליל סטריאו נהדר למולטימדיה

  צליל סטריאו נהדר למולטימדיה

  הקף את עצמך בצלילים מרמקולי הסטריאו המובנים בעלי האיכות הגבוהה.

 • התכנון של SmartStand כולל כוונון בנגיעה אחת, להבטחת שימוש קל

  התכנון של SmartStand כולל כוונון בנגיעה אחת, להבטחת שימוש קל

  Smart All-in-One מבית פיליפס כולל SmartStand בעל כושר כוונוניות הטיה מקסימלית וכוונון קל בנגיעה אחת. הכוונון הקל של SmartStand מאפשר לך להשתמש בו בתנוחות ארגונומיות שונות. תנוחת הטיה של מעט מתחת ל-60 מעלות מאפשרת לך כעת אינטראקציה טבעית עם הצג לצורך נגיעה או הקלדה, או שתוכל להשתמש בו בתנוחה זקופה כדי לשבת ולבצע בעבודה רצינית.

 • צג רב-מגע אופטית רחבה, לניווט בקלות

  פתח עולם חדש של הזדמנויות בעזרת Smart All-in-One של פיליפס, המושתת על Android. הודות למבנה שלו המושתת על טכנולוגיית רב-מגע אופטית מתקדמת, תוכל לתפעל כעת את התוכן שלך באמצעות צביטה, הגדלה/הקטנה, סיבוב, העברת אצבע או גלילה. המסך הרחב והנדיב שלו משחרר אותך מהצצה בצג חכם בעל מידות קטנות. קריאת ספרים אלקטרוניים או עיתונים קלה יותר לעיניך, הודות לגופנים הגדולים וליכולות התמונה שלו. מסך המגע הרחב שלו הוא הכלי הנכון המאפשר לילדים קטנים להביע את היצירתיות שלהם כשהם עוסקים בציור אלקטרוני, כאשר לומדים את האלפבית או כאשר משתמשים באפליקציות חינוכיות אינטראקטיביות.

 • הורדת אפליקציות מחנות Google Play™

  תיהנה מאפליקציות נהדרות מחנות Google Play™. נגיעה אחת על סמל האפליקציה תעביר אותך לחנות, דרך חיבור Wi-Fi או אתרנט. הורד מהחנות והתקן אפליקציות זמינות ומעודכנות לצרכים שונים כגון בידור, משחקים, שירותים, משרד, תמונות, שרטונים, חדשות, רשתות חברתיות וכד'. הממשק הברור והקל לשימוש מסייע לך לגלוש באופן אינטואיטיבי תוך מיון לפי דירוג, קטגוריה או פופולריות.

 • מצלמת האינטרנט והמיקרופון מאפשרים לך להיות בקשר עם המשפחה ועם חברים

  מצלמת אינטרנט משולבת, עם תמונות מעולות, בהירות וחדות, מאפשרת לך לשמור על קשר עם המשפחה ועם חברים כאילו נפגשתם פנים מול פנים. המיקרופון הרגיש ביותר של Smart All-in-One מבטיח שקולך נישא הלאה, מהר וברור. תוכל לשמוע את השמע בצורה ברורה מרמקולי הסטריאו המובנים שלו, או לחבר את האוזניות שלך כדי להבטיח את פרטיות השיחה. הפתרון המובנה הפשוט קל ומוכן להפעלה בכל עת.

 • הרחב את האחסון שלך עם מדיה SDHC

  מצא מקום לספרייה שלך הגדלה בהתמדה. תוכל להרחיב את קיבולת האחסון על ידי הוספת כרטיס SDHC חיצוני או כונן הבזק USB, תוך שימוש בחריץ ההרחבה המובנה.

 • USB Hub עם 4 יציאות, לחיבורים בקלות

  מפצל USB Hub מאפשר לך לחבר בנוחות ולהפעיל מכשירי מולטימדיה, כגון התקני זיכרון USB, מצלמה, HDD נייד, מצלמת אינטרנט, מחשב כף יד (PDA), מדפסת והתקנים רבים אחרים. המפצל USB 2.0 Hub, הממוקם בנוחיות על הצג, מאפשר העברת אותות USB 2.0 אל המחשב, להבטחת קלות שימוש רבה יותר. שים לב שייתכן כי יהיה צורך להפעיל בנפרד התקנים רבים, כגון מצלמות וכונן קשיח HDD, מכיוון שדרישות החשמל שלהם גבוהות יותר מאלו שהמפצל USB Hub של הצג יכול לספק.

 • גישה מהירה לאינטרנט הודות ליציאות Wi-Fi או אתרנט

  CDMA או ריבוי גישות מקודד הוא מערכת רדיו סלולרית דיגיטלית מרחיבת סרט (spread-spectrum), המשתמשת בקודים נפרדים כדי להבחין בין משתמשים.

See all Specifications
 • יש צורך במקלדת חיצונית ובעכבר עבור Android (אינם כלולים בהצעה)
 • כונן HDD חיצוני עשוי לחייב מקור חשמל נוסף.
 • Google ו-Android הם סימנים מסחריים של Google, Inc. שמות וסימנים מסחריים של חברות, המצוינים כאן, הם רכושן של החברות בהתאמה

Recently viewed products

You might be interested in