מעמד עגינה USB

  מעמד עגינה USB

  פשטות של מכשירים משולבים All-in-one

  מסך אוניברסלי זה, בעל עגינה למחשב נייד, מאפשר העתקת יציאות בקלות. חבר למסך הקיים שלך את מעמד העגינה המתכוונן במלואו. הרחב את תצוגת שטח העבודה ושמור את הציוד ההיקפי מחובר – הכול לתחנת עגינה אוניברסלית זו. See all benefits

Videos

[trigger to render Video Gallery]

Images

מעמד עגינה USB

לצג 28"-19" / 71-48 ס"מ, גובה מתכוונן, חיבור USB SB4B1928UB/00 Find similar products

פשטות של מכשירים משולבים All-in-one

מעמד למסך ותחנת עגינה אוניברסלית ביחידה אחת

 • עגינת USB אוניברסלית לכל המחשבים הניידים

  עגינת USB אוניברסלית לכל המחשבים הניידים

  המעמד החדיש לצג פיליפס עם עגינה מאפשר העתקת יציאות אוניברסליות בקלות לכל מחשב נייד, לקבלת שטח עבודה ללא בלגן. צג זה, המתאים במיוחד למחשבים ניידים אולטרא דקים בעלי מספר חיבורים מוגבל, כולל מפצל USB מובנה, אתרנט ויציאות וידיאו, כדי לאפשר לך לשדר וידיאו ואודיו ולהתחבר לאינטרנט ישירות, באמצעות חיבור USB עם כבל יחיד. מכיוון ש-USB הוא מחבר אוניברסלי, תוכל להשתמש בתחנת עגינה זו עם כל מחשב נייד כמעט,ללא צורך להחליף תחנות עגינה יקרות בשביל מחשבים ניידים חדשים.

 • שדר וידיאו ואודיו מהמחשב הנייד, באמצעות כבל בודד

  שדר וידיאו ואודיו מהמחשב הנייד, באמצעות כבל בודד

  הרחב את התצוגה שלך בעזרת כבל יחיד. הודות לכבל USB יחיד מהמחשב הנייד אל תחנת העגינה, תוכל לחבר מספר צגים באמצעות HDMI ו-DisplayPort ולהציג רזולוציה של עד 4K UHD (3,840 x 2,160) אל תחנת העגינה, כדי ליצור שטח עבודה ללא בלגן עם הרבה צגים, להשגת פרודוקטיביות מוגברת.

 • SmartErgoBase מאפשר כוונונים ארגונומיים ידידותיים לאדם

  SmartErgoBase מאפשר כוונונים ארגונומיים ידידותיים לאדם

  SmartErgoBase הוא בסיס לצג, המספק נוחות תצוגה ארגונומית וניהול כבלים. כוונוני הגובה, הסיבוב על ציר, ההטיה וזווית הסיבוב של הבסיס, הידידותיים לאדם, מציבים את הצג בנוחות תנוחה מרבית, שיכולה להקל על הלחץ הפיזי אחרי יום עבודה ערוך; ניהול הכבלים מפחית את בלגן הכבלים ומשאיר את משטח העבודה מסודר ומקצועי.

 • גובה נמוך בין המסגרת לשולחן להבטחת נוחות קריאה מרבית

  גובה נמוך בין המסגרת לשולחן להבטחת נוחות קריאה מרבית

  הודות לבסיס המתקדם שלו, SmartErgoBase, ניתן להנמיך את הצג מבית פיליפס עד גובה שולחן העבודה כמעט וכך מתקבלת זווית צפייה נוחה. גובה נמוך בין המסגרת לשולחן הוא הפתרון המושלם, אם כשאתה עובד במחשב, אתה מרכיב משקפיים עם עדשות דו-מוקדיות, תלת-מוקדיות או רב-מוקדיות. בנוסף, הוא מאפשר למשתמשים שגובהם שונה באופן משמעותי להשתמש בצג לפי הגדרות זווית וגובה מותאמות להם וכך להפחית עייפות ולחץ.

 • המעמד תואם לצגי VESA לשם התקנה קלה

  המעמד תואם לצגי VESA לשם התקנה קלה

  קשר את מעמד העגינה USB עם צג מסחרי חדש של פיליפס או שדרג את הצגים הקיימים. המעמד לצג כולל מערכת "שחרור מהיר" של פיליפס והוא תואם לצגים שבעצמם תואמי VESA (דפוס חורים 100 x 100) בעלי גודל מסך של עד 28 אינץ'.

 • כבל USB 3.0 יחיד מעגן את המחשב הנייד שלך לצג

  כבל USB 3.0 יחיד מעגן את המחשב הנייד שלך לצג

  צג חדיש וגדול זה מבית פיליפס מאפשר העתקת יציאות בקלות לכל מחשב נייד. צג זה, המתאים במיוחד להתקנים מסוג Ultra book בעלי מספר חיבורים מוגבל, כולל מפצל USB 3.0 מובנה, אתרנט ורמקולי סטריאו, כדי לאפשר לך לשדר וידיאו ואודיו ולהתחבר לאינטרנט או לאינטראנט ישירות, באמצעות חיבור USB עם כבל יחיד. באמצעות חיבור מתקדם זה של הכנס-הפעל מסוג USB 3.0 או USB 2.0, תוכל להרחיב כעת את שולחן העבודה שלך ולהשתמש במחשב הנייד שלך ובשטח התצוגה של הצג שלך מבית פיליפס, מבלי שתצטרך לדאוג לכוונוני רזולוציה מסובכים או להתעסק עם כבלים.

 • גישה מהמפצל לכל הציוד ההיקפי, למקלדת ולעכבר

  גישה מהמפצל לכל הציוד ההיקפי, למקלדת ולעכבר

  כעת תוכל לחבר, למפצל חדיש זה של צג פיליפס, מקלדת בגודל מלא ועכבר כדי לשפר את הפרודוקטיביות שלך. פשוט חבר את המחשב הנייד שלך לצג זה באמצעות כבל USB בודד ותהיה מוכן להשתמש בציוד ההיקפי הנוסף המחובר, כגון כונן קשיח HDD נוסף, מצלמה, כונן USB יחד עם וידיאו Full HD, עם אודיו ועם יישומי אינטרנט. אם תרצה, תוכל כמובן להמשיך להשתמש במקלדת המחשב הנייד שלך ובמשטח המגע, כרגיל.

See all Specifications
 • הצג לא כלול
 • מעמד העגינה של פיליפס תומך בפונקציית הטעינה של מרבית המחשבים הניידים מתוצרת Asus ו-Acer והוא מסוגל לספק מתח למרבית המחשבים הניידים מתוצרת Dell, HP ו-Lenovo, אך לא לטעון אותם.

Recently viewed products

You might be interested in