צגים לקונסולות משחקים

Philips Momentum

מעלים את קונסולת המשחקים לרמה הבאה

  Philips Momentum 55”

  558M1RY
  צג זה ממשפחת Momentum מתגאה בשמע של מומחי השמע המהוללים מחברת Bowers & Wilkins, היוצר רמה חדשה של קונסולת משחקים. שקע בחוויה כלל חושית בביצועים של צג גדול ויפהפה זה. תיהנה ממשחקים מלהיבים עם שמע ותמונה מיטביים.
  Sound by Bowers & Wilkins
  Philips Momentum

  Momentum היא השלב ההתפתחותי הבא בצגים לקונסולות משחקים


  משפחת צגי Momentum מזמינה את המשתמשים לחוויית משחקים חסרת תקדים. הצגים הללו מספקים לשחקני קונסולות את הפיתוחים העדכניים ביותר בצגים, ומעניקים חלופה מלהיבה בעלת ביצועים גבוהים לחיבור הקונסולה שלך לטלוויזיה.

  חווה את הרגע

  Philips Momentum - חווה את הרגע
  צג 558M1R החדש לחלוטין מעלה גם את השמע לשלב הבא. בעזרת שמע מובנה של Bowers and Wilkins, זהו הצג היחיד בשוק שתוכנן במיוחד לקונסולות משחקים, ומספק שמע עוצר נשימה, כך שלא תחמיץ אף רגע במשחק.

  המגוון המלא של Momentum

  Console gaming

  גרפיקה ריאליסטית

  רזולוציית 4K UHD עוצרת הנשימה מספקת דיוק כמעט כירורגי. דגמי 436M6VBPAB ו- 558M1R תואמים לתקן VESA DisplayHDR 1000, ומשמעות הדבר היא תמונה מלאת חיים עם בהירות, עומק ו-nuance מעולים.

  פעולה ללא הפרעה

  FreeSync מתאים את קצב המסגרות של התמונה המופקת לקצב הרענון של הצג, בעוד שהשהיית כניסה נמוכה (Low Input Lag) מפחיתה את זמן ההתקן-לצג לקבלת משוב חזותי מהיר יותר. בנוסף, 558M1R מגיע לקצב רענון של עד 120 הרץ, לתנועה ריאליסטית במיוחד.

  בידור כלל חושי

  Ambiglow פולט הילה של אור חמים שמגדילה את הצג ומעצימה את הבידור. מעבד פנימי מנתח את תוכן התמונה ומבצע התאמה רציפה של הצבעים והבהירות לתאורה כדי להתאים לתמונה.