TV

טלוויזיה LCD

  -{discount-percentage}%

  טלוויזיה LCD

  32PFL3606H/58

  תיהנה מלילה נהדר מול הטלוויזיה - מובטח

  פיליפס מאפשרת לך ליהנות מביצועי טלוויזיה אדירים במחיר הנכון – היום ומחר. טלוויזיית 32PFL3606 LCD מסדרה 3000 מעניקה תמונות Full HD, עם מחברי טלוויזיה דיגיטלית קלים לשימוש ועם עיצוב טלוויזיה נקי. See all benefits

  32PFL3606H/58

  למרבה הצער, מוצר זה אינו זמין עוד

Videos

[trigger to render Video Gallery]

Images

תיהנה מלילה נהדר מול הטלוויזיה - מובטח

פיליפס מאפשרת לך ליהנות מביצועי טלוויזיה אדירים במחיר הנכון – היום ומחר. טלוויזיית 32PFL3606 LCD מסדרה 3000 מעניקה תמונות Full HD, עם מחברי טלוויזיה דיגיטלית קלים לשימוש ועם עיצוב טלוויזיה נקי. See all benefits

32PFL3606H/58

למרבה הצער, מוצר זה אינו זמין עוד

3000 series טלוויזיה LCD

81 ס"מ ("32), Full HD 1080p, טלוויזיה דיגיטלית 32PFL3606H/58 Find similar products

תיהנה מלילה נהדר מול הטלוויזיה - מובטח

טלוויזיה Full HD TV בעיצוב מודרני

 • 58.9 צבעים, לקבלת תמונות טבעיות נהדרות

  58.9 צבעים, לקבלת תמונות טבעיות נהדרות

  תמונות חיות ומרשימות בזכות עיבוד צבעים מתקדם ביותר. 3 ערוצי צבעים (RGB) ממוטבים לקבלת עוצמת עיבוד כוללת של 28.9 מיליארד צבעים. האלגוריתמים המתקדמים מבחינים אפילו בצללים המרומזים ביותר ובגוני עור, ויוצרים את הצבע הטוב ביותר האפשרי.

 • שמע כל מילה הודות ל-Clear Sound

  שמע כל מילה הודות ל-Clear Sound

  Clear Sound היא טכנולוגיית שמע חדשנית, המגבירה באופן משמעותי את המובנות של כל הברה, בין אם בדיבור או בשירה. היא מבטיחה שתשמע כל מילה, כך שתוכל ליהנות עד הסוף ממה שאתה צופה בו.

 • קישוריות חלקה, הודות ל-2 כניסות HDMI ו-Easylink

  קישוריות חלקה, הודות ל-2 כניסות HDMI ו-Easylink

  HDMI הוא כבל בודד, המעביר אותות תמונה ושמע מההתקנים שלך לטלוויזיה ובכך מונע מצב של כבלים מבולגנים. הוא מעביר אותות לא דחוסים ומבטיח את האיכות הגבוהה ביותר מהמקור למסך. יחד עם Easylink מבית פיליפס, תזדקק רק לשלט רחוק אחד כדי לבצע את מרבית הפעולות על כל המערכות - טלוויזיה, DVD, BluRay, ממיר או קולנוע ביתי.

 • USB – להשמעה או להקרנה פנטסטית של מולטי-מדיה

  USB – להשמעה או להקרנה פנטסטית של מולטי-מדיה

  מחבר ה-USB מאפשר גישה לתמונות jpeg, למוזיקה mp3 ולקובצי וידיאו על כרטיס זיכרון USB (התקן זיכרון USB). הכנס את ה-USB לחריץ שבצד הטלוויזיה וגש לתוכן מולטי-מדיה בעזרת דפדפן תוכן קל על המסך. תוכל לראות ולשתף כעת סרטי וידיאו, תמונות ומוזיקה.

 • קלה להתקנה, הודות לסיוע בהגדרות

  קלה להתקנה, הודות לסיוע בהגדרות

  סייען זה מציג מספר מסכים, עם אפשרויות בחירה קלות לקביעת ההגדרות היסודיות. ביצועי הטלוויזיה מוגדרים לפי העדפותיך האישיות, ללא מונחים מסובכים או הגדרות קשות, וזה נעשה מהר מאוד.

 • טלוויזיה Full HD, עם Digital Crystal Clear להבטחת עומק ובהירות

  Digital Crystal Clear היא חבילת חידושי תמונות, המכווננת וממטבת באופן דיגיטלי את איכות התמונה, לרמות אופטימליות של ניגודיות, צבע וחדות. התוצאה היא תמונות מכל מקור, ברורות באופן יוצא מן הכלל.

 • ניגודיות דינמית שלא תיאמן, לקבלת פרטים בשחור עשיר

  הטכנולוגיה הייחודית של פיליפס, לעמעום ולתגבור התאורה האחורית, יוצרת רמת שחור מעולה והפקה מדויקת של צללים וצבעים כהים. היא מעניקה תמונה בהירה, כמו בחיים, עם ניגודיות גבוהה ועם צבעים חיים.

 • נסה לחוש את העוצמה של 28 ואט RMS וצליל היקפי נהדר

  נסה לחוש את העוצמה של מקצב המוזיקה ואת האווירה של הסרטים. המגברים רבי העוצמה RMS 20 ואט (2 X 10 ואט RMS) יוצרים בימת צליל המחקה את החיים. Incredible Surround מאפשר לך לחוות צליל היקפי כולל, בעל עומק רב יותר ורוחב גדול יותר, המשלים את החוויה העשירה של הצפייה.

 • כניסת PC מאפשרת לך להשתמש בטלוויזיה שלך בתור מסך מחשב

  בעזרת כניסת PC, תוכל להשתמש בטלוויזיה שלך בתור מסך מחשב, על ידי שימוש בכבל/ממיר HDMI-DVI (לאותות דיגיטליים) או בכבל VGA (לאותות אנלוגיים).

 • טונר MPEG-4 מובנה מאפשר קליטת HD ללא ממיר

  הטונר הדיגיטלי המובנה מאפשר לך לקבל טלוויזיה בשידור קרקעי או בכבלים דיגיטליים, ללא תוספת ממיר. תיהנה מטלוויזיה איכותית, ללא בלגן.

See all Specifications
 • הטלוויזיה תומכת בקליטת DVB לצורך שידור ללא קידוד - "חופשי לאוויר" (Free to Air). ייתכן שלא תהיה תמיכה במפעילי DVB ספציפיים. רשימה מעודכנת ניתן למצוא בפרק "שאלות נפוצות" (FAQ) באתר התמיכה של פיליפס. לגבי מפעילים מסוימים, תידרש גישה מותנית (Conditional Access) ומינוי. פנה למפעיל שלך לקבלת מידע נוסף.
 • מדריך תוכניות אלקטרוני ((EPG ל-8 ימים; השירות אינו זמין בכל המדינות
 • צריכת חשמל בקילו-ואט לשנה, בהתבסס על צריכת החשמל של מכשיר טלוויזיה הפועל 4 שעות ביום במשך 365 ימים בשנה. צריכת החשמל בפעול תלויה בזמן שהטלוויזיה בשימוש.
 • על פי סעיפי הפטור הקיימים לפי ההנחיה הדנה בהגבלת חומרים מסוכנים (RoHS), טלוויזיה זו מכילה עופרת רק בחלקים וברכיבים מסוימים שבעבורם לא קיימות חלופות טכנולוגיות.

Recently viewed products

You might be interested in