TV

טלוויזיה LED

  טלוויזיה LED

  תוכל להתרווח וליהנות מלילה נפלא מול הטלוויזיה

  תוכל להתרווח וליהנות מלילה נפלא מול טלוויזיה באיכות LED מצוינת, מטלוויזיית 32PFL5406 LED מסדרה 5000 מבית פיליפס. מושתתת על מנוע Pixel Plus, לקבלת תמונות ברורות וחיות ובתוספת צליל אמין. See all benefits

  למרבה הצער, מוצר זה אינו זמין עוד

Videos

[trigger to render Video Gallery]

Images

תוכל להתרווח וליהנות מלילה נפלא מול הטלוויזיה

תוכל להתרווח וליהנות מלילה נפלא מול טלוויזיה באיכות LED מצוינת, מטלוויזיית 32PFL5406 LED מסדרה 5000 מבית פיליפס. מושתתת על מנוע Pixel Plus, לקבלת תמונות ברורות וחיות ובתוספת צליל אמין. See all benefits

למרבה הצער, מוצר זה אינו זמין עוד

5000 series טלוויזיה LED

81 ס"מ ("32), מוכנה ל-HD, DVB-T/C 32PFL5406H/58 Find similar products

תוכל להתרווח וליהנות מלילה נפלא מול הטלוויזיה

עם תמונת LED PMR 100 הרץ מצוינת

 • תמונות LED מצוינות, עם צריכת חשמל נמוכה

  תמונות LED מצוינות, עם צריכת חשמל נמוכה

  הטכנולוגיה המתקדמת ביותר של תאורת LED בטלוויזיה זאת משלבת עיצוב מינימליסטי שובה-עין עם איכות תמונה מדהימה, כמו גם צריכת החשמל הנמוכה ביותר בקבוצתה. בנוסף על כך, הטכנולוגיה של תאורת LED אינה מכילה חומרים מסוכנים מכל סוג שהוא. באופן זה, הודות לתאורת LED אחורית, תוכל ליהנות מצריכת חשמל נמוכה, מבהירות גבוהה, מניגודיות ומחדות יוצאות מן הכלל ומצבעים חיים.

 • 100 הרץ Perfect Motion Rate (PMR), להשגת חדות תנועה מעולה

  100 הרץ Perfect Motion Rate (PMR), להשגת חדות תנועה מעולה

  על ידי שילוב של קצב רענון הפנל ועיבוד תמונה ייחודי, Perfect Motion Rate (PMR) יוצרת חדות תנועה יוצאת דופן, להשגת תמונות בורות וחיות גם במקרה של תנועה מהירה על המסך.

 • שמע כל מילה הודות ל-Clear Sound

  שמע כל מילה הודות ל-Clear Sound

  Clear Sound היא טכנולוגיית שמע חדשנית, המגבירה באופן משמעותי את המובנות של כל הברה, בין אם בדיבור או בשירה. היא מבטיחה שתשמע כל מילה, כך שתוכל ליהנות עד הסוף ממה שאתה צופה בו.

 • קישוריות חלקה, הודות ל-3 כניסות HDMI ו-Easylink

  קישוריות חלקה, הודות ל-3 כניסות HDMI ו-Easylink

  HDMI הוא כבל בודד, המעביר אותות תמונה ושמע מההתקנים שלך לטלוויזיה ובכך מונע מצב של כבלים מבולגנים. הוא מעביר אותות לא דחוסים ומבטיח את האיכות הגבוהה ביותר מהמקור למסך. יחד עם Easylink מבית פיליפס, תזדקק רק לשלט רחוק אחד כדי לבצע את מרבית הפעולות על כל המערכות - טלוויזיה, DVD, BluRay, ממיר או קולנוע ביתי.

 • USB – להשמעה או להקרנה פנטסטית של מולטי-מדיה

  USB – להשמעה או להקרנה פנטסטית של מולטי-מדיה

  מחבר ה-USB מאפשר גישה לתמונות jpeg, למוזיקה mp3 ולקובצי וידיאו על כרטיס זיכרון USB (התקן זיכרון USB). הכנס את ה-USB לחריץ שבצד הטלוויזיה וגש לתוכן מולטי-מדיה בעזרת דפדפן תוכן קל על המסך. תוכל לראות ולשתף כעת סרטי וידיאו, תמונות ומוזיקה.

 • קבל הדרכה במהלך ההגדרה, באמצעות עזרה פשוטה על המסך

  קבל הדרכה במהלך ההגדרה, באמצעות עזרה פשוטה על המסך

  האשף החדש, המותאם אישית, מנחה אותך בקלות במהלך קביעת ההגדרות. הטלוויזיה מציגה זו לצד זו, הגדרות תמונה שונות, כדי שתוכל לבחור את ההגדרה המועדפת עליך. זה יסייע לך לנהל את ההתקנה בכמה שלבים מהירים וקלים.

 • קלה להתקנה, הודות לסיוע בהגדרות

  קלה להתקנה, הודות לסיוע בהגדרות

  סייען זה מציג מספר מסכים, עם אפשרויות בחירה קלות לקביעת ההגדרות היסודיות. ביצועי הטלוויזיה מוגדרים לפי העדפותיך האישיות, ללא מונחים מסובכים או הגדרות קשות, וזה נעשה מהר מאוד.

 • טלוויזיה מוכנה ל-HD עם Pixel Precise מבטיחה פרטים טובים יותר ובהירות טובה יותר

  Pixel Plus היא טכנולוגיית עיבוד תמונה דיגיטלי, המגדיל את מספר הקווים ואת מספר הפיקסלים. התוצאה היא תמונות חדות כתער, עם פירוט ועומק בל ייאמנו, בכל פעם ומכל מקור.

 • נסה לחוש את העוצמה של 28 ואט RMS וצליל היקפי נהדר

  נסה לחוש את העוצמה של מקצב המוזיקה ואת האווירה של הסרטים. המגברים רבי העוצמה RMS 20 ואט (2 X 10 ואט RMS) יוצרים בימת צליל המחקה את החיים. Incredible Surround מאפשר לך לחוות צליל היקפי כולל, בעל עומק רב יותר ורוחב גדול יותר, המשלים את החוויה העשירה של הצפייה.

 • טונר MPEG-4 מובנה מאפשר קליטת HD ללא ממיר

  הטונר הדיגיטלי המובנה מאפשר לך לקבל טלוויזיה בשידור קרקעי או בכבלים דיגיטליים, ללא תוספת ממיר. תיהנה מטלוויזיה איכותית, ללא בלגן.

See all Specifications
 • הטלוויזיה תומכת בקליטת DVB לצורך שידור ללא קידוד - "חופשי לאוויר" (Free to Air). ייתכן שלא תהיה תמיכה במפעילי DVB ספציפיים. רשימה מעודכנת ניתן למצוא בפרק "שאלות נפוצות" (FAQ) באתר התמיכה של פיליפס. לגבי מפעילים מסוימים, תידרש גישה מותנית (Conditional Access) ומינוי. פנה למפעיל שלך לקבלת מידע נוסף.
 • מדריך תוכניות אלקטרוני ((EPG ל-8 ימים; השירות אינו זמין בכל המדינות
 • צריכת חשמל בקילו-ואט לשנה, בהתבסס על צריכת החשמל של מכשיר טלוויזיה הפועל 4 שעות ביום במשך 365 ימים בשנה. צריכת החשמל בפעול תלויה בזמן שהטלוויזיה בשימוש.
 • על פי סעיפי הפטור הקיימים לפי ההנחיה הדנה בהגבלת חומרים מסוכנים (RoHS), טלוויזיה זו מכילה עופרת רק בחלקים וברכיבים מסוימים שבעבורם לא קיימות חלופות טכנולוגיות.

Recently viewed products

You might be interested in