TV

טלוויזיה Smart LED

  טלוויזיה Smart LED

  הייה חלק מהאקשן!

  חווה קולנוע בבית הודות לטלוויזיית תלת-ממד 42PFL7676 3D TV 107 ס"מ / 42" מסדרה 7000 מבית פיליפס היא משלבת תמונות LED רבות עוצמה עם יכולת ההתמסרות של Ambilight, המעניקה לך חוויה כלל-חושית של סרטי תלת-ממדכלל-חושית. הייה בטוח שתמיד תהיה חלק מהאקשן. See all benefits

  למרבה הצער, מוצר זה אינו זמין עוד

Videos

[trigger to render Video Gallery]

Images

הייה חלק מהאקשן!

חווה קולנוע בבית הודות לטלוויזיית תלת-ממד 42PFL7676 3D TV 107 ס"מ / 42" מסדרה 7000 מבית פיליפס היא משלבת תמונות LED רבות עוצמה עם יכולת ההתמסרות של Ambilight, המעניקה לך חוויה כלל-חושית של סרטי תלת-ממדכלל-חושית. הייה בטוח שתמיד תהיה חלק מהאקשן. See all benefits

למרבה הצער, מוצר זה אינו זמין עוד

7000 series טלוויזיה Smart LED

107 ס"מ ("42), Easy 3D, DVB-T/C 42PFL7676H/12 Find similar products

הייה חלק מהאקשן!

בזכות Ambilight וטלוויזיה תלת-ממד

 • Ambilight Spectra 2 הדו-צדדית מעצימה את חוויית הצפייה

  Ambilight Spectra 2 הדו-צדדית מעצימה את חוויית הצפייה

  הוסף ממד חדש לחוויית הצפייה שלך, הודות ל-Ambilight Spectra 2. טכנולוגיה זו של פיליפס, הרשומה כפטנט, מרחיבה את המסך על ידי הקרנת זוהר של אור משני צדי הטלוויזיה, מאחורי המסך, אל הקיר מסביב. הודאות לפונקציה המתאימה את עצמה על הקיר, מבע האור מושלם, ללא קשר עם צבע הקיר.

 • Easy 3D מעניקה חוויית סרטי תלת-ממד כלל-חושית באמת.

  Easy 3D מעניקה חוויית סרטי תלת-ממד כלל-חושית באמת.

  הודות לביצועים נטולי הבהובים ובעלי צללים מעטים, Easy 3D מבטיחה שעות רבות של נינוחות, תוך כדי צפייה בסרטי תלת-ממד. משקפי התלת-ממד התואמים הם קלי משקל ואינם מצריכים שימוש בסוללות. תיהנה כבר היום מתלת-ממד בקלות בביתך!

 • תמונות LED נהדרות, עם ניגודיות יוצאת מן הכלל

  תמונות LED נהדרות, עם ניגודיות יוצאת מן הכלל

  הטכנולוגיה המתקדמת ביותר של תאורת LED בטלוויזיה Full HD LED TV משלבת עיצוב מינימליסטי שובה-עין עם איכות תמונה מדהימה, כמו גם צריכת החשמל הנמוכה ביותר בקבוצתה. בנוסף על כך, הטכנולוגיה של תאורת LED אינה מכילה חומרים מסוכנים מכל סוג שהוא. באופן זה, הודות לתאורת LED אחורית, תוכל ליהנות מצריכת חשמל נמוכה, מבהירות גבוהה, מניגודיות ומחדות יוצאות מן הכלל ומצבעים חיים.

 • 600 הרץ Perfect Motion Rate (PMR), להשגת חדות תנועה מעולה

  600 הרץ Perfect Motion Rate (PMR), להשגת חדות תנועה מעולה

  600 הרץ Perfect Motion Rate (PMR) יוצרים חדות תנועה יוצאת דופן, להבטחת תמונות ברורות וחיות בסרטים עם פעולה מהירה. תקן ה-PMR החדש של פיליפס מציג את האפקט החזותי המשולב של קצב רענון הפנל המהיר ביותר, Perfect Natural Motion ונוסחת עיבוד ייחודית, למען חדות תנועה שמעולם לא הייתה כמותה.

 • Perfect Natural Motion, לקבלת סרטי Full HD

  Perfect Natural Motion, לקבלת סרטי Full HD

  תוכל ליהנות מפעולה ללא רטט. Perfect Natural Motion אומדת את התנועה בתמונה ומתקנת תנועות רטט גם בסרטים משודרים וגם בסרטים מוקלטים מראש (כולל סרטי1,080p וסרטי 24p, True Cinema, בתקליטורי Blu-ray ו-DVD). התוצאה היא תמונות בחדות מעולה - יותר חלקות ויותר שקטות. תיהנה מביצועי תנועה העולים על איכות קולנוע!

 • שפע של יישומים מקוונים, סרטי וידיאו להשכרה ושירותי Catch-up TV

  שפע של יישומים מקוונים, סרטי וידיאו להשכרה ושירותי Catch-up TV

  שכור סרטים מחנויות וידיאו מקוונות ישירות באמצעות הטלוויזיה, צפה בשירותי Catch-up TV מהערוצים האהובים עליך, ותיהנה ממבחר עשיר של יישומים מקוונים, עם Net TV. תוכל גם לדפדף באינטרנט הפתוח.

 • הודות ל-DLNA, תוכל ליהנות מתמונות, ממוזיקה ומסרטים בטלוויזיה שלך

  הודות ל-DLNA, תוכל ליהנות מתמונות, ממוזיקה ומסרטים בטלוויזיה שלך

  שתף תמונות, מוזיקה וסרטים באמצעות DLNA - מטלפון סמארט, מטאבלט (tablet) או ממחשב, ותיהנה מהם על המסך הגדול.

 • שלוט על הטלוויזיה דרך הטלפון החכם, הטאבלט או המקלדת

  שלוט על הטלוויזיה דרך הטלפון החכם, הטאבלט או המקלדת

  שלוט על הטלוויזיה בדרך הקלה והנוחה ביותר. פשוט, חבר את המקלדת האלחוטית או השתמש בטלפון חכם או בטאבלט, כדי לפקח על ה-Smart TV.

 • מצא, תזמן, הקלט* והשהה תוכניות טלוויזיה

  מצא, תזמן, הקלט* והשהה תוכניות טלוויזיה

  הקלט תוכניות בשידור חי מטלוויזיה דיגיטלית להתקן USB המחובר לטלוויזיית פיליפס או השהה את התוכן בכל פעם שתצרה לצאת להפסקה; המשך לצפות כשנוח לך. השתמש במדריך התוכניות האלקטרוני כדי למצוא את התוכניות החביבות עליך ותזמן בקלות את ההקלטה של תוכניות מועדפות. כעת תוכל לתכנת את הצפייה בטלוויזיה בהתאם לאורח חייך.

 • טלוויזיה Full HD TV עם Pixel Precise HD, המבטיחה פרטים בפעולה

  Pixel Precise HD נשענת על היסודות של Pixel Plus זוכת הפרסים. הודות ל-4 טריליון צבעים, היא מעלה את הרף של איכות תמונה באבחנה גבוהה. Pixel Precise HD, יחד עם Super Resolution, מעניקה לך כעת את איכות התמונה הטובה ביותר בטלוויזיה באבחנה גבוהה, בין אם אתה צופה בווידיאו מהאינטרנט או בסרטי Blu-ray באיכות טובה.

 • נסה לחוש את העוצמה של 28 ואט RMS וצליל היקפי נהדר

  נסה לחוש את העוצמה של מקצב המוזיקה ואת האווירה האמיתית של הסרטים. המגברים רבי העוצמה RMS 28 ואט (2 X 14 ואט RMS) יוצרים בימת צליל המחקה את החיים. Incredible Surround מאפשר לך לחוות צליל היקפי כולל, בעל עומק רב יותר ורוחב גדול יותר, המשלים את החוויה העשירה של הצפייה.

See all Specifications
 • Net TV: בקר באתר www.philips.com/smarttv וגלה את השירותים המוצעים במדינתך.
 • כשילדים צופים בתלת-ממד, על ההורים לפקח עליהם ולהבטיח שאינם חשים באי-נוחות כלשהי, כמתואר לעיל. צפייה בתלת-ממד אינה מומלצת לילדים שגילם צעיר מ-6 שנים, וזאת מכיוון שמערכת הראייה שלהם אינה מפותחת דיה עדיין.
 • הטלוויזיה תומכת בקליטת DVB לצורך שידור ללא קידוד - "חופשי לאוויר" (Free to Air). ייתכן שלא תהיה תמיכה במפעילי DVB ספציפיים. רשימה מעודכנת ניתן למצוא בפרק "שאלות נפוצות" (FAQ) באתר התמיכה של פיליפס. לגבי מפעילים מסוימים, תידרש גישה מותנית (Conditional Access) ומינוי. פנה למפעיל שלך לקבלת מידע נוסף.
 • שימוש בטיונר המשולב של הטלוויזיה הדיגיטלית מאפשר לך לחסוך באנרגיה
 • מדריך תוכניות אלקטרוני ((EPG ל-8 ימים; השירות אינו זמין בכל המדינות
 • הקלטת USB רק מערוצים דיגיטליים מכוסה על ידי מדריך התוכניות האלקטרוני TV IP (ייתכנו הגבלות מדינה או הגבלות ערוץ); ההקלטות עשויות להיות מוגבלות על ידי הגנה על העתקת שידורים (CI+). יש צורך בחיבור לאינטרנט.
 • צריכת חשמל בקילו-ואט לשנה, בהתבסס על צריכת החשמל של מכשיר טלוויזיה הפועל 4 שעות ביום במשך 365 ימים בשנה. צריכת החשמל בפעול תלויה בזמן שהטלוויזיה בשימוש.
 • השימוש במתג הכיבוי "אפס חשמל" (ZERO power) יפחית ל-0 את צריכת האנרגיה במצב המתנה
 • על פי סעיפי הפטור הקיימים לפי ההנחיה הדנה בהגבלת חומרים מסוכנים (RoHS), טלוויזיה זו מכילה עופרת רק בחלקים וברכיבים מסוימים שבעבורם לא קיימות חלופות טכנולוגיות.
 • מקלדת USB ועכבר USB נתמכים באמצעות עדכון התוכנה

Recently viewed products

You might be interested in