תצוגה Multi-Touch

  -{discount-percentage}%

  תצוגה Multi-Touch

  אינטראקציה רבה יותר עם הקהל

  העבר מידע חיוני או מסרים שיווקיים לקהל שלך בבהירות מדהימה. הודות לצג המגע האינטראקטיבי, תוכל גם לערב את לקוחותיך מקרוב יותר מאשר אי-פעם בעבר. See all benefits

  למרבה הצער, מוצר זה אינו זמין עוד

Videos

[trigger to render Video Gallery]

Images

אינטראקציה רבה יותר עם הקהל

העבר מידע חיוני או מסרים שיווקיים לקהל שלך בבהירות מדהימה. הודות לצג המגע האינטראקטיבי, תוכל גם לערב את לקוחותיך מקרוב יותר מאשר אי-פעם בעבר. See all benefits

למרבה הצער, מוצר זה אינו זמין עוד

Signage Solutions תצוגה Multi-Touch

55", תאורה אחורית בשוליים מסוג LED, Full HD BDT5551EH/02 Find similar products

אינטראקציה רבה יותר עם הקהל

הודות לצג המגע LED 140 ס"מ (55")

 • תצוגת Full HD LCD 1,920x1,080p

  הרזולוציה של התצוגה מכונה Full HD. הטכנולוגיה המתקדמת של מסך ה-LCD מספקת רזולוציית מסך רחב בעל הבחנה גבוהה מלאה, עם 1,080 קווים פרוגרסיביים, שלכל אחד מהם 1,920 פיקסלים. דבר זה מאפשר את איכות התמונה הטובה ביותר האפשרית לאותות כניסה HD עם עד 1,080 קווים. הוא יוצר תמונות מצוינות, ללא הבהוב, בסריקה פרוגרסיבית, עם בהירות אופטימלית ובצבעים נהדרים. תמונה חדה ומלאת חיים זו תעניק לך חוויית צפייה משופרת.

 • תאורה אחורית בשוליים מסוג LED

  חווה פיזור אחיד יותר של התאורה, הודות לטכנולוגיית LED המשוכללת. נוריות לבנות מסוג LED (דיודות פולטות אור) ממוקמות סביב שולי המסך כדי להעניק פיזור אור אחיד יותר. התוצאה היא תצרוכת חשמל נמוכה הרבה יותר, פיזור חום מועט יותר וטווח צבע אחיד ואמיתי.

 • עיצוב מסגרת דקה למראה אופנתי

  עיצוב מסגרת דקה מוסיף מראה אופנתי לצג ציבורי, אשר יכול להתמזג בצורה יפה בכמעט כל סביבה. הודות לעיצוב המסגרת הדקה, קל לשלב את הצג בכל חלל פנימי או בכל יישום.

 • טכנולוגיית מגע אופטי לאינטראקציה מתקדמת עם המשתמש

  רמה חדשדשה של אינטראקטיביות זמינה כעת הודות לטכנולוגיית המגע האופטי המוכללת. החיישנים על שפת המסך מעניקים לך בהירות מושלמת ובה-בעת אינטראקציית multi-touch הפותחת הרבה אפשרויות ליישומים אינטראקטיביים חדשים.

 • 2 נקודות מגע סימולטני

  תיהנה מתפקודיות מדהימה, הודות ל-2 נקודות מגע סימולטני בצג המגע הזה. יותר גמישות וביצועים אופטימליים משתלבים עם אפשרויות תפעול מעולה כדי להעניק לך את האינטראקציה האולטימטיבית עם המשתמש.

 • תואם ל-USB מסוג הכנס והפעל

  פשוט, חבר את הצג באמצעות USB לנגן המדיה שלך, כדי לקבל זיהוי מגע אוטומטי. מחבר ה-USB תואם ל-HID ומספק תפעול הכנס והפעל אמיתי.

 • SmartPower לחיסכון בחשמל

  באמצעות המערכת, ניתן לשלוט על עוצמת התאורה האחורית ולהגדירה מראש, כדי לצמצם את צריכת החשמל בעד 50% - דבר החוסך בצורה משמעותית בעלויות החשמל.

 • חריץ Open Pluggable Specification (OPS)

  חריץ ה-OPS, שפותח למען שוק השילוט הדיגיטלי, מסוגל להפוך את ההחלפה ואת השדרוג של נגן המדיה שלך למשחק ילדים. פשוט, חבר את נגן המדיה שלך לצג - ואתה מוכן. לא חשוב אם נגן המדיה שלך הוא נגן בסיסי, נגן ברמה בינונית או נגן משוכלל ביותר: OPS תואם לגמרי ומוזיל את העלות הכוללת של הבעלות לטווח הרחוק.

 • תוסף חכם בתוך המכסה האחורי, למיקום מחשב קטן.

  מחשבים מקצועיים הם חלק ממרבית מתקני השילוט הציבוריים. לעתים קרובות למדי, הם מגדילים את העומק הכולל אל הצג וגורמים לבלגן לא קטן של כבלים. לכן עצבנו את הצג הזה עם תוסף חכם במכסה האחורי, שהוא אידיאלי לשילוב מחשב מקצועי קטן. בנוסף על כל זה, מערכת ניהול הכבלים מציעה פתרון ענק שישמור את הכבלים שלך מסודרים ובעלי מראה מקצועי.

 • תואם לכל מערכות ההפעלה המובילות

  צגי המגע שלנו אינם תלויים בתוכנה והם תומכים ב-Windows 8, Windows 7, Vista, XP,Mac OS וב-Linux.

See all Specifications

Recently viewed products

You might be interested in