תצוגת Video Wall

  -{discount-percentage}%

  תצוגת Video Wall

  BDL4682XL/00

  צור את קיר הווידיאו המהמם ביותר

  צור את קירות הווידיאו המהפנטים ביותר בעזרת ההיצע שלנו של דגמי קירות וידיאו. הודות למסגרת אפס למעשה ואיכות תמונה מהממת ב-HD מלא, הייה בטוח שתיצור את החוויה החזותית הבלתי נשכחת ביותר. See all benefits

  BDL4682XL/00

  למרבה הצער, מוצר זה אינו זמין עוד

Videos

[trigger to render Video Gallery]

Images

צור את קיר הווידיאו המהמם ביותר

צור את קירות הווידיאו המהפנטים ביותר בעזרת ההיצע שלנו של דגמי קירות וידיאו. הודות למסגרת אפס למעשה ואיכות תמונה מהממת ב-HD מלא, הייה בטוח שתיצור את החוויה החזותית הבלתי נשכחת ביותר. See all benefits

BDL4682XL/00

למרבה הצער, מוצר זה אינו זמין עוד

תצוגת Video Wall

46", תאורה אחורית ישירה מסוג LED, Full HD BDL4682XL/00 Find similar products

צור את קיר הווידיאו המהמם ביותר

עם צג LED זה בעל מסגרת אפס

 • תוכל לשמור את התוכן שלך ולהפעילו באמצעות FailOver

  תוכל לשמור את התוכן שלך ולהפעילו באמצעות FailOver

  שמירה על התוכן שלך והפעלתו חיוניות ליישומים מסחריים תובעניים. למרות שלא סביר שתצטרך להתמודד עם פגיעה קטלנית בתוכן, FailOver תספק הגנה 24/7 בעזרת טכנולוגיה מהפכנית, המציגה תוכן מגובה על מסך במקרה של כשל נגן המדיה. FailOver מתחיל לפעול אוטומטית כאשר מתגלה כשל בכניסה העיקרית. פשוט, בחר חיבור לכניסה העיקרית וחיבור FailOver ואתה מוכן לקבלת הגנה מיידית.

 • חיבור DVI טורי (DVI Daisy Chain)

  חיבור DVI טורי (DVI Daisy Chain)

  צור קיר וידיאו דיגיטלי הכולל עד 150 תצוגות בתצורת 15 x 10, בחיבור DVI קווי. פשוט, חבר את יציאת ה-DVI לכניסת DVI בצג אחר, כדי ליצור את החוויה של קיר הווידיאו המהמם ביותר.

 • מתוכננת לפעולה 24/7

  מתוכננת לפעולה 24/7

  מכיוון שהעסקים אינם הולכים לישון אי פעם, תצוגות השילוט שלנו מתוכננות לשימוש 24/7. תוך ניצול רכיבים מעולים כדי להבטיח איכות ברמה גבוהה, תוכל לסמוך על סדרה זאת של דגמים שתעניק לך אמינות מלאה סביב השעון.

 • תצוגת Full HD LCD 1,920x1,080p

  הרזולוציה של התצוגה מכונה Full HD. הטכנולוגיה המתקדמת של מסך ה-LCD מספקת רזולוציית מסך רחב בעל הבחנה גבוהה מלאה, עם 1,080 קווים פרוגרסיביים, שלכל אחד מהם 1,920 פיקסלים. דבר זה מאפשר את איכות התמונה הטובה ביותר האפשרית לאותות כניסה HD עם עד 1,080 קווים. הוא יוצר תמונות מצוינות, ללא הבהוב, בסריקה פרוגרסיבית, עם בהירות אופטימלית ובצבעים נהדרים. תמונה חדה ומלאת חיים זו תעניק לך חוויית צפייה משופרת.

 • תאורה אחורית ישירה מסוג LED

  תיהנה מאחידות מעולה של התאורה, בזכות תאורה אחורית ישירה מסוג LED, המעניקה לך יחסי ניגודיות גדולים יותר. צבעי לבן טהור יותר מעניקים מכלול צבעים עשיר יותר, המשפר את הפקת הצבע והופך את חוויית הצפייה שלך למהנה יותר מאי-פעם. בנוסף, הודות לצריכת חשמל נמוכה באופן משמעותי, גם העלות הכוללת של הבעלות נמוכה יותר.

 • עיצוב ללא מסגרת, לקבלת קירות וידיאו מהממים

  צור את קירות הווידיאו המהממים ביותר עם צגים בעלי מסגרת אפס. ניתן להגדיר מערך של עד 15 x 10 תצוגות ועם כמה מהמחיצות הצרות ביותר בענף, כך שבקושי תבחין במרווח שבין התמונות – דבר שיעניק לך את החוויה הוויזואלית הבלתי נשכחת והנפלאה ביותר.

 • בהירות גבוהה לקבלת תמונות ברורות יותר

  הודות לפנל בעל תאורה של 700 nit, תוכל ליהנות מתמונה ברורה יותר באזורים בעלי בהירות סביבתית גדולה יותר. הקהל שלך יוכל ליהנות מאיכות תמונה טובה יותר במקומות המרוחקים מקרני שמש ישירות, אך בכל זאת בעלי תאורה בהירה יותר מאשר בממוצע, וכך ייהנו מחוויית צפייה ממוטבת.

 • כיול צבעים מתקדם

  בעזרת הכלי המתקדם שלנו לכיול צבעים, תוכל להבטיח צבע אחיד על פני כל התצוגות המותקנות ברשת שלך. כלי זה יכוונן באופן אוטומטי את כל התצוגות ביישום השילוט שלך כדי להבטיח את העקביות האולטימטיבית בצבע, שתעניק לקהל שלך את החוויה הוויזואלית הבלתי נשכחת ביותר.

 • תוסף חכם בתוך המכסה האחורי, למיקום מחשב קטן.

  מחשבים מקצועיים הם חלק ממרבית מתקני השילוט הציבוריים. לעתים קרובות למדי, הם מגדילים את העומק הכולל אל הצג וגורמים לבלגן לא קטן של כבלים. לכן עצבנו את הצג הזה עם תוסף חכם במכסה האחורי, שהוא אידיאלי לשילוב מחשב מקצועי קטן. בנוסף על כל זה, מערכת ניהול הכבלים מציעה פתרון ענק שישמור את הכבלים שלך מסודרים ובעלי מראה מקצועי.

 • חבילת תוכנה של בקרה חכמה

  שלוט על כל תצוגות השילוט ברשת שלך ונהל אותן בעזרת כלי תוכנה חזק זה, המאפשר לך לשנות את ההגדרות של התצוגה באופן מרכזי, דרך חיבור RJ45 או RS232. הבקרה החכמה מאפשרת לך להגדיר את כניסת הווידיאו, לשנות את הגדרות הצבע, להגדיר את מזהה התצוגה בעת יצירת קירות וידיאו ואפילו לאבחן את המצב של כל אחת מהתצוגות – כאשר כל זה נותן בידיך את הכוח שאתה זקוק לו, כדי לנהל את התצוגות שלך ממיקום מרכזי.

 • מעבר IR (אינפרא-אדום)

  שלוט על כל רשת השילוט שלך באמצעות שלט רחוק אחד, דרך התצוגה הראשית. פשוט ונוח: זה אומר שאינך צריך לדאוג להחלפת ההגדרות של התצוגות האחרות, כשאתה משתמש בשלט הרחוק שלך.

 • יכולת בקרה על הרשת: RJ45

  ניהול פשוט של הצג שלך זמין הודות להכנסתה של יציאת LAN (RJ45). דרך חיבור RJ45, תוכל להגדיר את התצורה של כל תצוגה או לגלות את המצב של כל מכשיר – במהירות ובנוחות.

 • יכולת תפעול במצב לאורך

  את התצוגה הזו ניתן להרכיב גם לאורך, בבטחה ובאמינות.

See all Specifications

Recently viewed products

You might be interested in