1
Monitors

תצוגת Q-Line

  תצוגת Q-Line

  העצם את חוויית השילוט שלך

  ספק תמונות ברורות ומפתיעות בדרך ידידותית לסביבה, הודות לצג ה-LED המשוכלל. עתיר ביצועים ואמינות אך חסכוני בתצרוכת חשמל, הוא אידיאלי לפרויקטים שבהם לא תתקבל אף פשרה. See all benefits

  למרבה הצער, מוצר זה אינו זמין עוד

Videos

[trigger to render Video Gallery]

Images

Signage Solutions תצוגת Q-Line

32", תאורה אחורית בשוליים מסוג LED, Full HD BDL3220QL/00 Find similar products

העצם את חוויית השילוט שלך

עם ביצועים חכמים יקרי ערך

 • SmartPower לחיסכון בחשמל

  SmartPower לחיסכון בחשמל

  באמצעות המערכת, ניתן לשלוט על עוצמת התאורה האחורית ולהגדירה מראש, כדי לצמצם את צריכת החשמל בעד 50% - דבר החוסך בצורה משמעותית בעלויות החשמל.

 • 3 שנות אחריות

  3 שנות אחריות

  תיהנה מראש שקט הודות לאחריות הכוללת שלנו ל-3 שנים. הודות למרכזי השירות שלנו סביב העולם והתגובה המהירה, תוכל להיות בטוח שבמקרה הבלתי סביר לחלוטין של תקלה בצג, נוכל לאתר את הבעיה ולפתור אותה לשביעות רצונך המלאה, תוך פרק הזמן הקצר ביותר.

 • כולל דפדפן HTML5 ממוטב לשילוט דיגיטלי

  כולל דפדפן HTML5 ממוטב לשילוט דיגיטלי
 • טכנולוגיה Full HD LED לקבלת תמונות נהדרות

  LED-ים הם התקנים במצב צבירה מוצק, המאירים מהר יותר בבהירות יציבה ומלאה וכך חוסכים את הזמן מההדלקה ועד להשגת בהירות מלאה. ה-LED-ים נטולי כספית, דבר המבטיח תהליך השלכה ומחזור ידידותי לסביבה. ה-LED-ים מאפשרים בקרת עמעום טובה יותר; התוצאה היא יחס ניגודיות גבוה במיוחד. הודות לבהירות עקבית על פני כל המסך, ה-LED-ים מעניקים גם שכפול צבעים מעולה.

 • טכנולוגיית AMVA מאפשרת תמונות חיות בניגודיות גבוהה ביותר ובצפייה רחבה

  הצג AMVA LED מבית פיליפס משתמש בטכנולוגיה מתקדמת של יישור אנכי מרובה תחומים, המעניקה לך שיעורי ניגודיות סטטית גבוהים ביותר - לקבלת תמונות בהירות וחיות במיוחד. בשעה שיישומים רגילים מטופלים בקלות, צג זה מתאים במיוחד ליישומי גרפיקה תובעניים. הטכנולוגיה שלו לניהול פיקסלים יעיל מעניקה לך זווית צפייה רחבה במיוחד של 178/178 מעלות והתוצאה היא תמונות חדות.

 • חבילת תוכנה של בקרה חכמה

  שלוט על כל תצוגות השילוט ברשת שלך ונהל אותן בעזרת כלי תוכנה חזק זה, המאפשר לך לשנות את ההגדרות של התצוגה באופן מרכזי, דרך חיבור RJ45 או RS232. הבקרה החכמה מאפשרת לך להגדיר את כניסת הווידיאו, לשנות את הגדרות הצבע, להגדיר את מזהה התצוגה בעת יצירת קירות וידיאו ואפילו לאבחן את המצב של כל אחת מהתצוגות – כאשר כל זה נותן בידיך את הכוח שאתה זקוק לו, כדי לנהל את התצוגות שלך ממיקום מרכזי.

 • חבר את הצג שלך והתחל לשתף באמצעות DLNA

  פשוט שתף והזרם אל הצג את התוכן מהמכשיר הדיגיטלי או מנגן המדיה שלך, עם כל התקני המדיה התואמים מסוג DLNA. חבר כל צג באמצעות כבל אתרנט ונהל את הזמן האמיתי של התוכן שלך ברשת המקומית שלך. פשוט חבר את הצג שלך והתחל לשתף.

 • השמעת/הקרנת מדיה דרך USB

  תיהנה מההשמעה/הקרנה של המדיה שלך דרך יציאת USB. פשוט חבר את כונן ה-USB וצור את תוכן השילוט שלך כדי להעביר מסרי שיווק שברצונך להעביר, מתי שרק תרצה. הודות למגוון רחב של פורמטי מדיה נתמכים, נגן מדיה רב עוצמה זה מעניק תמונה מעולה וגמישות אמיתית.

 • תזמן מה שתרצה, מתי שתרצה

  תוכל לתזמן ללא הגבלה את התוכן הנכון בזמן הנכון, כדי לתת מענה לצורכי המידע של לקוחותיך. ערבב ונהל את התוכן שלך על פני אותות קלט וידיאו מרובים – כגון USB, VGA, DVI ו-HDMI. פשוט צור רשימת השמעה/הקרנה אחת או כמה רשימות, עם פונקציית התזמון, כדי לשלוט בתוכן שלך 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע.

 • תצרוכת חשמל מתחת לממוצע בענף

  קיצוץ בחשמל הדרוש להפעלת התקן

 • תואם לתקני RoHS כדי להתחשב בסביבה

  פיליפס מתכננת ויוצרת מוצרים לצגים בהתאם לתקנים המחמירים ביותר הנוגעים להגבלת חומרים מסוכנים (RoHS); תקנים אלו מגבילים את השימוש בעופרת ובחומרים רעילים אחרים, העלולים להזיק לסביבה.

See all Specifications

Recently viewed products

You might be interested in