כל סגנונות הזקן שונים ושמותיהם

3 דקות קריאה

סגנונות זקן - מכשירים ניידים

גלה אילו סגנונות זקן נמצאים עכשיו באופנה.


זקנים היו מאז ומתמיד חשובים לגברים , אולי אפילו מראשית המין האנושי. יש משהו בזקנים. נראה שהם אומרים רבות על המגדלים שלהם – הטעם האישי שלהם, הערכים שלהם וסוג האנשים שהם. כך שזה לא ממש מפתיע שאנחנו ממשיכים להיות מוקסמים מהסגנונות השונים של הזקנים המוכרים לנו.
 
מוכן להתנסות? בהנחה שאתה יכול לגדל מספיק שיער שאתה יכול לשחק אתו, הנה כמה סגנונות לעיצוב זקן שאולי תרצה לנסות.

סקירת סגנונות הזקן שלנו:

זקן מלא

הזקן המלא

האבא של כל סגנונות הזקן השונים, הוא הזקן המלא המשלב יחד פאות לחיים מלאות, שפם וזקן כדי ליצור תצוגה מפוארת של גבריות מתפרצת. על-ידי גילוח החלק העליון של הלחיים והצוואר וקיצוץ שאר חלקי הפנים, תוכל להגדיר את הצורה ולשמור על מראה מסודר של זקן קלאסי.

זקן מלא המסודר בקפידה יכול להיות אחר מסוגי הזקן המלא הטובים ביותר. זקן זה, המציג רמה ואיפוק מסוימים הוא זקן יומיומי ללא טרדות. אמנם לא תיראה כמו אדם קדמון עם זקן מלא, אך זקן זה יקנה לך מראה קשוח נצחי.
 
התאמה: מאחר שזקן מלא גדל עם הצמיחה הטבעית של שיער הפנים שלך, זקן מלא כנראה יתאים לך ללא קשר לצורת הפנים שלך. גלה כאן כיצד לקבל את המראה של זקן מלא.

זקן במראה טבעי

הזקן הטבעי

המפתח למראה מגניב ובטוח בעצמו, הוא הזקן הטבעי, שנמצא איפשהו בין זקן מלא לזיפי זקן קלים, והוא מקנה לך מראה של גבר שאינו מבזבז את זמנו על טיפוח. למען האמת, התחזוקה של זקן טבעי אינה אורכת יותר מדקות ספורות, מה שהופך אותו לאחד מסגנונות הזקן הקלים ביותר לתחזוקה. רק זכור לקצוץ אותו פעם בכמה זמן. אחרת, הזקן הטבעי יתפתח לזקן מלא ומוזנח לפני שתבחין בכך.
 
התאמה: הזקן הטבעי הוא בחירה מתאימה לכל אחד שרוצה להשיג צמיחה עקבית של הזקן. אורכו הבינוני מקשה עליו להסתיר קרחות. גלה כאן כיצד להשיג זקן טבעי.

זקן באלבו

זקן הבאלבו

זקן מתוחכם ואלגנטי דורש מחויבות. הדבר הכי חשוב שיש לזכור לגבי זקן הבאלבו, המשלב יחד זקן קטנטן ושפם שאינו מתחבר לסנטר, הוא שאסור לשפם לגעת בזקן. אחרת, תקבל זקן מעוגל (למרות שחלק מהאנשים יטענו שהזקן המעוגל הוא בעצם זקן תיש).

התאמה: ניתן לגדל זקן באלבו כדי לחזק קו לסת חלש, והוא נראה טוב (והיסטורי) על פנים צרות.

לפרטים נוספים ↓

למה תזדקק

BT7215/49

BT7215/49

זקן סטילטו

זקן הסטילטו

זקן הסטילטו, המעוגל בקצוות והמחודד באופן מושלם בקצה, הוא אחד מסגנונות הזקן הקשים ביותר להשגה, אבל הוא נראה נפלא בעת שילובו עם שיער קצר. הוא לא אחד מסוגי הזקנים הנפוצים ביותר, אבל לאחר חודשיים של גידול הנדרשים להשגתו, הוא גם לא יפתיע מאוד את הסובבים אותך.
 
ניתן לזהות את זקן הסטילטו באמצעות הנקודה המרכזית שבה מסתיים הסנטר של מגדל הזקן, אבל קל לזלזל בעבודה הדרושה ליצירת סגנון זה - כמו שתי צורות ה-U עמוקות שתצטרך לקצוץ מתחת לפה כדי למשוך את המבטים לעבר הזקן שלך.
 
התאמה: זקן הסטילטו מהווה איזון טוב לפנים עגולות, והוא מעגל את קו הלסת של אנשים עם פנים מרובעות. אם הפנים שלך אליפטיות או ארוכות, היזהר מאפקט ההארכה - תרצה לבחור בסוגים ובעיצובים של זקנים שמוסיפים יותר רוחב לקו הלסת שלך.

רצועת סנטר או זקן ברט

רצועת הסנטר או זקן ברט

שני סוגים אלה של סגנונות זקן קשורים זה לזה. לזקן 'רצועת הסנטר' רצועת זקן שמטפחים לאורך קו הלסת, בעוד שב'זקן ברט' מחברים את הזקן לשפה התחתונה. שני סוגים הזקנים דורשים דיוק ורמה מסוימת של מסירות: אלה זקנים שמצריכים תחזוקה לא קטנה. סגנון 'רצועת הסנטר' היה הפופולרי ביותר בשנות ה-90, אך הוא עדיין נמצא על פניהם של אלה שיודעים שלקו הלסת שלהם מגיע קישוט משלו.

התאמה: פנים מרובעות ובצורת יהלום, עם הגדרה ברורה של הלסת: רצועת הסנטר וזקן הברט דורשים מעקב אחר קו הלסת הטבעי (ולא ניתן להשתמש בהם כדי להחליף את קו הלסת). גלה כאן כיצד להשיג רצועת סנטר.

ון דייק

זקן הוואן דייק

זקן זה, הקרוי על שמו של הצייר הפלמי מהמאה ה-17, אנטוני ואן דייק, עיטר את סנטריהם של מלכים וקיסרים במשך עשרות שנים. מאז, ראית אותו על פניהם ג'וני דפ וכריסטיאן בייל, בשילוב עם תלבושות אלגנטיות תואמות. זקן זה, שהוא האח הבוגר והמהוקצע יותר של זקן הבאלבו, משלב זקנקן מחודד עם שפם טבעי שצונח אך במעט מתחת לשפתיים.  

התאמה: זקן הוואן דייק מתאים לזקן הצומח עם קרחות, והוא מוסיף קווים חדים לפנים עגולות. גלה כאן כיצד לטפח זקן וואן דייק.

פנים

גלה את מגוון המכשירים שלנו
לגלח, לטפח ולעצב

You are about to visit a Philips global content page

Continue

You are about to visit a Philips global content page

Continue

ניתן לראות את האתר שלנו בצורה הטובה ביותר עם הגרסה האחרונה של Microsoft Edge, Google Chrome או Firefox.