טלוויזיה LED מקצועית

  -{discount-percentage}%

  טלוויזיה LED מקצועית

  חבר ושלוט

  הודות לטלוויזיה Hotel LED TV החסכנית בחשמל, תוכל ליהנות מכל היתרונות של קישוריות מתקדמת ושל עמודי מידע אינטראקטיביים על המלון, ובמקביל מובטחים לך התקנה וניהול השומרים על עלות בעלות נמוכה ביותר. See all benefits

  למרבה הצער, מוצר זה אינו זמין עוד

Videos

[trigger to render Video Gallery]

Images

חבר ושלוט

הודות לטלוויזיה Hotel LED TV החסכנית בחשמל, תוכל ליהנות מכל היתרונות של קישוריות מתקדמת ושל עמודי מידע אינטראקטיביים על המלון, ובמקביל מובטחים לך התקנה וניהול השומרים על עלות בעלות נמוכה ביותר. See all benefits

למרבה הצער, מוצר זה אינו זמין עוד

טלוויזיה LED מקצועית

MediaSuite 40 אינץ', LED, DVB-T2/T/C MPEG 2/4 40HFL5009D/12 Find similar products

חבר ושלוט

באמצעות OXIGEN להבטחת חוויית אורח עמידה בפני שינויים עתידיים

SmartInfo לעמודים אינטראקטיביים של מידע ממותג על המלון

SmartInfo לעמודים אינטראקטיביים של מידע ממותג על המלון

SmartInfo מאפשר לך לספק לאורחיך מידע על המלון או על העיר. לאורחיך יש גישה לעמוד אינטרנט אינטראקטיבי זה על המלון, גם כאשר הטלוויזיה אינה מחוברת לאינראנט או לאינטרנט שלך. תוכל לשנות את המידע בקביעות ולהבטיח שאורחיך יהיו מעודכנים בכל הקשור להתפתחויות האחרונות במלון.

SmartInstall להתקנה ולתחזוקה מרחוק בקלות

SmartInstall להתקנה ולתחזוקה מרחוק בקלות

SmartInstall מבצע התקנה ותחזוקה של מכשירי הטלוויזיה שלך ללא מאמץ. בעזרת כלי אינטרנטי קל לשימוש, תוכל להגדיר ולהתקין מרחוק את מכשירי הטלוויזיה ללא צורך להיכנס לחדרים! הדבר חוסך לך זמן ומבטיח שלא תפריע לאורחיך. בין אם מדובר בעדכון עמודי המידע על המלון או בהתקנת ערוצים חדשים, SmartInstall יכול לעשות הכול.

Miracast & Directshare לשיתוף מוזיקה וסרטים בטלוויזיה שלך

Miracast & Directshare לשיתוף מוזיקה וסרטים בטלוויזיה שלך

מכשירי הטלוויזיה שלנו מעניקים לאורחיך את החופש ליהנות מהתוכן שלהם במכשיר טלוויזיה גדול – באופן אלחוטי וללא טרחה. הודות לגישת המערכת הפתוחה שלנו, אנו נותנים שירות גם למשתמשי iOS וגם למשתמשי Android ואנו מרחיבים בקביעות את יכולת התאימות שלנו. השיתוף המאובטח שלנו מגן על אוריך. תמונות, סרטים, מוזיקה: באמצעות Miracast & DirectShare, הכול ניתן לשתף ומהכול ניתן ליהנות במכשירי הטלוויזיה שלנו!

תאימות MyChoice להבטחת הכנסות חוזרות

תאימות MyChoice להבטחת הכנסות חוזרות

MyChoice מעניק לך דרך פשוטה וזולה להציע לאורחיך ערוצי טלוויזיה מובחרים. בה בעת, הוא מספק זרם של הכנסה נוספת, המאפשרת לך להחזיר לעצמך את ההשקעה הראשונית שלך במכשירי הטלוויזיה.

טלוויזיה Full HD LED – תמונות LED נהדרות עם ניגודיות יוצאת מן הכלל

איכות התמונה חשובה. טלוויזיות רגילות בהבחנה גבוהה (HDTV) מספקות איכות, אך אתה מצפה ליותר. דמיין לעצמך פרטים חדים ביחד עם בהירות גבוהה, ניגודיות שלא תיאמן וצבעים אמינים, היוצרים תמונה כמו במציאות.

אפליקציות Smart TV עם שירותים ייעודיים רבים לענף האירוח

אפליקציות Smart TV של פיליפס כוללות מבחר של אפליקציות, הגדל בהתמדה, והמשתרע מיוטיוב עד אפליקציות של רשתות חברתיות ועוד הרבה מעבר לזה. הגרסה הייעודית תפורה במיוחד לשימוש בענף האירוח ויש לה כמה יתרונות מוספים, כגון האפשרות לוודא שפרטי הלקוח נמחקים בבטחה לאחר שימוש ולמנוע מתוכן לא חוקי לפגוע בעסק שלך. הודות לשיתוף ההכנסות שלנו, יש לך ההזדמנות להרוויח בחזרה את עלות הפס הרחב שבו משתמשים האורחים שלך.

AppControl להוספה, למיון ולמחיקה של אפליקציות במאמץ מזערי

AppControl מאפשר לך להעניק לאורחים שלך את אפליקציות הטלוויזיה שחלמו עליהן. באפשרותך להוסיף, למחוק ולמיין את כל האפליקציות בדרך שלך. יותר מזה, תוכל כעת לשבט את ההגדרות האלה לכל מכשיר טלוויזיה אחר, ללא צורך להגדיר גם את המכשיר הנוסף! תוכל אף ליצור פרופילים שונים ולשנותם בהינף יד. האם ברצונך להכניס לסויטות שלך את אפליקציות וידיאו בפס רחב ובחדרים אחרים, אפליקציות בפס צר? אין בעיה. Appcontrol מוודא שאתה ואורחיך תהינו מחוויה חלקה.

מערכת IPTV מובנית לאינטראקטיביות אופטימלית מותאמת אישית

ללא עלויות גבוהות ואי-סדר בעזרת מכשירי ה-Smart TV שלנו, תוכל לבנות את מערכת המלונאות שלך ישירות בטלוויזיה. ערוצים אינטראקטיביים, וידיאו לפי דרישה, תפריטים ומידע אינטראקטיביים ומערכות להזמנה מקוונת – הכול אפשרי ללא צורך בקופסה חיצונית (ממיר) מחוברת לטלוויזיה. בהמשך להעברת תוכן דרך כבלי טלוויזיה קואקסיאליים, תוכל להשתמש כעת גם ברשת האינטרנט שלך כדי להעביר את ערוצי הטלוויזיה או ה-VOD שלך ישירות לטלוויזיה. רשת השותפים שלנו יכולה להבטיח שתקבל את הפורטל המותאם אישית שאתה מעוניין בו.

פרוטוקול טורי Xpress למערכות אינטראקטיביות

באמצעות הפרוטוקול הטורי Xpress, ניתן לחבר את הטלוויזיה למפענחי צופן חיצוניים ולממירים של רוב הספקים של מערכות אינטראקטיביות.

לוח קישוריות מובנה

לוח הקישוריות המובנה מאפשר לאורחיך לחבר בצורה חלקה את המכשירים האישיים שלהם לטלוויזיה שלך, ללא צורך בלוח קישוריות חיצוני.

Wi-Fi מובנה לשימוש ב-Smart TV באופן אלחוטי

הודות ל-Wi-Fi המובנה בטלוויזיית Smart TV מבית פיליפס, תוכל לגשת באופן אלחוטי לעולם של תוכן.

הצגת שעון על המסך לנוחיותם האופטימלית של האורחים

הודות להצגת השעון על המסך, אורחים יכולים לברר בקלות מהי השעה. בלחיצה על לחצן, השעון מוצג על מסך הטלוויזיה ביחד עם ראות משופרת ועם תצרוכת חשמל נמוכה.

OXIGEN של פיליפס להבטחת הקישוריות החדשה ביותר והעלות הכוללת הזולה ביותר

OXIGEN של פיליפס היא פתרון כולל המספק לך את כל מה שאתה זקוק לו בטלוויזיה לענף האירוח. התכונות החדישות תוכננו לספק גם לאורחים וגם לאנשי מקצוע את הקישוריות החדשה ביותר, תוך שמירה על עלות הבעלות הנמוכה ביותר. קישוריות OXIGEN מעניקה גישה לאפליקציות מקוונות מבוססות ענן ומבטיחה שמכשירים ניידים יוכלו לתקשר עם הטלוויזיה, בשעה שכלים לניהול מרחוק וכן הזדמנויות רווח נוספות מייעלים את ההכנסות לכל אורך מחזור החיים של המוצר.

See all Specifications
 • צריכת חשמל בקילו-ואט לשנה, בהתבסס על צריכת החשמל של מכשיר טלוויזיה הפועל 4 שעות ביום במשך 365 ימים בשנה. צריכת החשמל בפעול תלויה בזמן שהטלוויזיה בשימוש.
 • על פי סעיפי הפטור הקיימים לפי ההנחיה הדנה בהגבלת חומרים מסוכנים (RoHS), טלוויזיה זו מכילה עופרת רק בחלקים וברכיבים מסוימים שבעבורם לא קיימות חלופות טכנולוגיות.
 • צריכת חשמל אופיינית נמדדה בהתאם ל-IEC62087 Ed 2.
 • זמינותן של תכונות תלויה ביישומים שנבחרו על ידי המתקין.

Recently viewed products

You might be interested in